Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V katero smer gre Slovenija?

V katero smer gre Slovenija?

Boštjančič skriva nemirne roke…

.https://www.rtvslo.si/slovenija/bostjancic-o-milijardnem-proracunskem-primanjkljaju-popolnoma-v-skladu-z-nacrtom/757111

 

 

 

Slovenija je Rusija. Slovenija je mala Rusija.

Golob je Vladimir Vladimirovič Putin

Klakočar je Marija Zakarova

Zoran Janković je Sergei Lavrov

Gibanje Svoboda je Združena Rusija

dokler bomo plesali tako kot Bruselj svira bomo počasi lezli nazaj v 19. st.

Slovenija gre v srednji vek.Poglejte si dokumetarec (film) Igre lakote.To nas čaka.

Odgovor na objavo uporabnika
Re, 10.09.2025 ob 00:04

Boštjančič skriva nemirne roke…

.https://www.rtvslo.si/slovenija/bostjancic-o-milijardnem-proracunskem-primanjkljaju-popolnoma-v-skladu-z-nacrtom/757111

 

 

 

Hah, Slovenija gre v smer ki so jo vse vlade do sedaj napovedovale, pa nobena ni naredila desetine tistega kar je obljubila.

Sedanja je začela delati in ni vedno najbolj uspešna, vendar se dogaja in to veliko stane.

Desni nacifašisti pa vijejo roke, ker se dela in bo dela treba nadaljevati, če slučajno pridejo na oblast!

Slovenija spada med bolj razvite države.

V Nepalu so tole storili s financ prascem človeškim:

( https://x.com/TheInsiderPaper/status/1965391295888924871 )

————

V Sloveniji pa narod občuduje dripce gnusne kako se smejčkajo na tuj račun. 

Levaki radi ribarijo v kalnem, zato jim prav pride, da se Slovenija zadolžuje in vsakič znova poskrbijo za mega drage projekte, kjer denar izginja v razne žepe s pomočjo aneksov, raznih nevladnih organizacijah, hkrati pa poskrbijo, da je država zaradi visokih davkov in nestabilnega zakonskega okvira nezanimiva za tuje investicije.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 10.09.2025 ob 23:52

Levaki radi ribarijo v kalnem, zato jim prav pride, da se Slovenija zadolžuje in vsakič znova poskrbijo za mega drage projekte, kjer denar izginja v razne žepe s pomočjo aneksov, raznih nevladnih organizacijah, hkrati pa poskrbijo, da je država zaradi visokih davkov in nestabilnega zakonskega okvira nezanimiva za tuje investicije.

Koga pa ti tako pameten predlagaš?

Odgovor na objavo uporabnika
mopar, 10.09.2025 ob 23:55

Koga pa ti tako pameten predlagaš?

Nikogar. Pri nas je šla politika tako močno v levo, da socialdemokratu Janši pravijo, da je skrajni deničar. Večina sposobnih je zapustila politiko in šla služit v tujino.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close