V čem je smisel
Če je moškemu všeč kakšna druga ženska, še to ne pomeni, da bo pobegnil z njo. 🙂
Vse je odvisno od tega, v kolikšni meri moškega sam odnos zadovoljuje in kako (če) ima moški partnerko rad.[/quote]
Razumem, da nebi pobegnil z njo, zanimam me tisti drugi del, ko pride nazaj k svoji. Kaj ga vleče tja, nazaj k svoji. Gre samo zato, da je z njo življenje že utečeno in bi bilo preveč naporno raziskovat naprej? Da si se pač z nečim sprijaznil, tudi zaradi družbenega konstrukta..? V živem pogovoru s prijatelji je bilo govora o nečem globjem in kaj fantje tukaj gor menite o tem?
Če je moškemu všeč kakšna druga ženska, še to ne pomeni, da bo pobegnil z njo. 🙂
Vse je odvisno od tega, v kolikšni meri moškega sam odnos zadovoljuje in kako (če) ima moški partnerko rad.[/quote]
Razumem, da nebi pobegnil z njo, zanimam me tisti drugi del, ko pride nazaj k svoji. Kaj ga vleče tja, nazaj k svoji. Gre samo zato, da je z njo življenje že utečeno in bi bilo preveč naporno raziskovat naprej? Da si se pač z nečim sprijaznil, tudi zaradi družbenega konstrukta..? V živem pogovoru s prijatelji je bilo govora o nečem globjem in kaj fantje tukaj gor menite o tem?[/quote]
Tja me vleče odgovornost do moje zavestne odločitve, da bom samo z njo, zato, ker mi je tako všeč, ker se ob njej dobro počutim in ker se tudi ona ob meni dobro počuti. To me osrečuje. Ničesar več od tega ne potrebujem, zato ničesar več od tega niti ne iščem.
Se pravi, če flirta z drugo, lahko sklepam, da … nisem zadosti. Še zmeraj je vprašanje intenzitete tega, ampak… ni kar ok, ane?[/quote]
Ni nujno, da nisi ti zadosti. Morda le on ne ve, kaj bi rad oziroma ne zmore cenit tega, kar ima, dobi pri tebi. Mogoče pa niti ne flirta, ampak je samo prijazen.
Se pravi, če flirta z drugo, lahko sklepam, da … nisem zadosti. Še zmeraj je vprašanje intenzitete tega, ampak… ni kar ok, ane?[/quote]
Lahko mu nikoli ni zadosti..Nekateri ostanejo na ravni pubertetnika in hlepijo po novih dosežkih in pozornostih, kar jim daje občutek, da so še vedno vredni ženske pozornosti.
Kar pomeni, da ni nujno, da je krivda na tvoji strani, če flirta z drugo.
to prakticno lahko ugibas a si mu dovolj ali ne, zakaj flirta z drugo ker mu je dolgcas pa si mu ti dovolj, ker je samo prijazen itd. ja temu razglablanju ne prides do zivega vsaj po moje, edino ce ti partner pove meni je povedal da je flirtal z drugo ker mu je bilo dolgcas kaksen duhovit odgovor, ma mu ne verjamem popolnoma s tem je pokuril zanesljivost pri meni. nevem kaj bi bilo prav?tezek primer
Mnogo je takšnih, ki te stimulira, da si jo z zanimanjem ogledaš, nekaj je celo takšnih, da je z njimi prijetno izmenjat kako besedo, ni pa (mnogo) takšnih (če sploh kakšna ;), za katero bi se šel odreč temu kar imam sedaj. Kaj vse je to ti ne bom našteval, lahko pa sama poveš kaj je takega na tebi, da se tvoj “vrne” oz želi vrnit ;).
Kaj se tebi zdi, da premoreš takega, da se splača bit ob tebi bolj kot pa se it “igrice” z neko x tam. Ali sploh je kaj, kar bi lahko sama izpostavila, da predstavlja “tvojemu” tisto “dodano vrednost” oz., da sama veš, da daješ česar pri drugi ne bi dobil?
Ma, ne rabiš mu verjet (lahko bi ga pa razumela!), ker se tudi meni ne zdi verjeten odgovor, je pač izustil nekaj za kar je mislil, da te bo najmanj prizadelo, ker se je bal tvoje reakcije oz lastne predstave o tem kako bi ti “znorela”, če bi ti povedal čisto iskreno 😉
Je imel razlog za belo laž , glede na tvojo običajno reakcijo ob takih stvareh 😉 ?
Se pravi ti šeješ pluse in minuse? Pri meni, je npr. to drugače. Gre za to da čutim, da želim biti z njim.. Ves čas že sprašujem po tem občutku pa se sprašujem, če tako čutenje pri fantih sploh obstaja, razen takrat ko so zaljubljeni..[/quote]Tole si napisala na začetku, da osvežimo spomin: Sama si zastavila temo v kateri naj bi seštevali pluse in minuse in sedaj ko te sprašujem po tvojih plusih, ki jih sama lahko izpostaviš se začneš posmehovat? temu s čim si začela…… 🙁
A plusov pri tebi ni ali se jih pa le ne zavedaš in te zato moti, ogroža… vsak pogled “tvojega” fanta h “konkurenci”, da odpreš tako temo oz vsaj razmišljaš o tem (flirtu?) kot o grožnji….. :/
Ljudje se pogosto posmehujejo, zgražajo, kritizirajo in obsojajo točno tisto, kar sami počnejo. To je precej zabavno opazovat, malo manj zabavno postane, ko še sebe opaziš kje v vsem tem. 🙂
Sama si zastavila temo v kateri naj bi seštevali pluse in minuse in sedaj ko te sprašujem po tvojih plusih, ki jih sama lahko izpostaviš se začneš posmehovat? temu s čim si začela…… 🙁
A plusov pri tebi ni ali se jih pa le ne zavedaš in te zato moti, ogroža… vsak pogled “tvojega” fanta h “konkurenci”, da odpreš tako temo oz vsaj razmišljaš o tem (flirtu?) kot o grožnji….. :/[/quote]
Torej zanimalo me je ali se vi moški po tistem, ko vseeno flirtate (nekateri prepričjejo, da to čisto nič ne pomeni), se še medtem, ko fliratate, zavedate ljubezni do ‘svoje’ in se vam predaleč z drugo niti ne da it. No, to sem upala, da bi bil odgovor fantov. Torej zgoraj sprašujem, ali gre iz vaše strani zgolj za dogovor o zaupanju, se pravi ‘simple deal’ ali gre dejansko za čustva, ki jih čutite do svojega dekleta, tudi medtem, ko flirtate z drugo.
Pluse pa minuse…hm, kaj pa vem, če bi jih začela sešetevat bi mogoče našla nekoga, ki ima več plusov in manj minusov, kot moj fant in mi je dejansko na voljo, ampak enostavno ne čutim, da bi si želela menjati. Čutim, da si želim biti z njim.
Torej zanima me če pri vas tudi to obstaja, na tak način kot pri meni ali gre pri vas bolj za hladen ‘deal’. Ali pa mogoče kdo zna povedat kaj tretjega v tem kontekstu.
Forum je zaprt za komentiranje.