V času kosila gredo poslovneži na kurbe
Pa na kosilo seveda tudi gredo. Zato njihovo kosilo traja dve do tri ure.
V porscheja ali suv pa najprej papcat za 00 eur, pol pa še 200ko za ta boljše kurbe tipa escort, kamor se je, ne zasluženo, uvrscala v mladih letih tudi kobila, ki bo kmalu grda ko konjska smrt.
Fino je, da v Zloveniji sploh ne potrebujemo podnapisov, vsi vemo, za koga gre.
Po domače, 10.09.2025 ob 16:40
???? edino ti ne moreš med pavzo na babe, a ne? Iz dveh razlogov: ker brezposelni nimate pavze in ker si impotenten ???
aja, pa zato, ker te nobena noče… ampak pustimo malenkosti
Veš eni delajo v realnem gospodardtvu, ne tako kot ti, ki te plačujemo, da si srkaš kurac za kompom v javni upravi.
Joj te bo tebe karma še po pički udarila.
Samo čakaj in glej. Prihaja, kar seješ to žanješ in kdor seje veter bo žel vihar. Po domače rečeno, fasu boš greznico, razpršeno z ventilatorjem, direkt v svoj umazani gobec!
Moške putane, 10.09.2025 ob 16:49
Veš eni delajo v realnem gospodardtvu, ne tako kot ti, ki te plačujemo, da si srkaš kurac za kompom v javni upravi.
Joj te bo tebe karma še po pički udarila.
Samo čakaj in glej. Prihaja, kar seješ to žanješ in kdor seje veter bo žel vihar. Po domače rečeno, fasu boš greznico, razpršeno z ventilatorjem, direkt v svoj umazani gobec!
Ooooo, a tebe tudi nobena noče? Ali ne moreš?
Jebala te javna uprava, butec!
Forum je zaprt za komentiranje.