Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V času kosila gredo poslovneži na kurbe

V času kosila gredo poslovneži na kurbe

Pa na kosilo seveda tudi gredo. Zato njihovo kosilo traja dve do tri ure.

V porscheja ali suv pa najprej papcat za 00 eur, pol pa še 200ko za ta boljše kurbe tipa escort, kamor se je, ne zasluženo, uvrscala v mladih letih tudi kobila, ki bo kmalu grda ko konjska smrt.

Fino je, da v Zloveniji sploh ne potrebujemo podnapisov, vsi vemo, za koga gre.

ne grejo le poslovneži, ampak tudi ostali zaposleni…. razlika je le v tem, da direktorji in poslovneži plačajo za to, ostali zaposleni pa se kurbajo so sodelavci in sodelavkami zastonj…… To se dogaja čisto v vseh firmah.

???? edino ti ne moreš med pavzo na babe, a ne? Iz dveh razlogov: ker brezposelni nimate pavze in ker si impotenten ???

aja, pa zato, ker te nobena noče… ampak pustimo malenkosti

Odgovor na objavo uporabnika
Po domače, 10.09.2025 ob 16:40

???? edino ti ne moreš med pavzo na babe, a ne? Iz dveh razlogov: ker brezposelni nimate pavze in ker si impotenten ???

aja, pa zato, ker te nobena noče… ampak pustimo malenkosti

Veš eni delajo v realnem gospodardtvu, ne tako kot ti, ki te plačujemo, da si srkaš kurac za kompom v javni upravi.

Joj te bo tebe karma še po pički udarila.

Samo čakaj in glej. Prihaja, kar seješ to žanješ in kdor seje veter bo žel vihar. Po domače rečeno, fasu boš greznico, razpršeno z ventilatorjem, direkt v svoj umazani gobec!

Odgovor na objavo uporabnika
Moške putane, 10.09.2025 ob 16:49

Veš eni delajo v realnem gospodardtvu, ne tako kot ti, ki te plačujemo, da si srkaš kurac za kompom v javni upravi.

Joj te bo tebe karma še po pički udarila.

Samo čakaj in glej. Prihaja, kar seješ to žanješ in kdor seje veter bo žel vihar. Po domače rečeno, fasu boš greznico, razpršeno z ventilatorjem, direkt v svoj umazani gobec!

Ooooo, a tebe tudi nobena noče? Ali ne moreš?
Jebala te javna uprava, butec!

Madona si razkurjen, a ti je sodelavec ženo nabrisu med odmorom za kosilo ?

Motel Medno.

    Evo, tako je golob spozal svojo kobilo. Zdaj pa je srečen,da je končno v rit dobil,in da nekdo njegov drek žre!

Res je. Edini problem je, da prideš lačen nazaj v pisarno.

pa dober no. Kako lahko je kosilo eno uro in 55. min.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close