Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek usta bo treba zalepiti

usta bo treba zalepiti

Enkrat ga vprašaj, ali se mu zdi, da bi si kaj takega zaslužila in (predvsem) ali bi ti kaj takega želel. S tem bo morda dojel, da ni vseeno, kaj ti izreče.

Vsak se kdaj spotakne, tudi pade. Pomaga, če si rečeš, da si očitno prav tak kamen morala srečat, da boš podobne opazila vnaprej in bila previdnejša. Ostajaš mlad v duši, če optimistično verjameš, da si poti izbiraš sam in je škoda zapravljati čas na uhojenih, če je še toliko neraziskanih variant.

P.S.
Glede tepeža otrok in tega, kaj menim o izživljanju močnejših nad šibkejšimi, sem na tem portalu napisala že skoraj kilometre besedil. Če je padlo na plodna tla, je. Če ni, bi bilo vsako nadaljevanje samo nepotrebno ponavljanje.

Ampak to on očita sebi – ne tebi …

??

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Problem je v tem, ker mu ona verjame in živi njegovo resnico.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Resnica je, da vsakogar življenje tepe oz vsaj jaz ne poznam nikogar, ki ga ne bi. On ji s to izjavo le nabija krivdo, ko se mu je ona (malo) postavila po robu in ji ni imel več kaj drugega reč nazaj in jo je “potolkel” s temi besedami – z nabijanjem občutka krivde, ker se mu zoperstavlja.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Res je On, le da na to “tepenje” različno gledamo oziroma ga različno sprejemamo. Eni verjamejo, da se to dogaja “samo” njim in se smilijo sami sebi, ker jim ni jasno, zakaj so si zaslužili toliko krivice, medtem ko drugi živijo s tem brez slabe vesti, ker se zavedajo, da je to del življenja, učenja. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zanimivo je, da si to izjavo zaradi njegove nemoči, vzela kot absolutno resnico, ki jo tako vneto rada ponavljaš.
Ali pa je to le izraz (tvoje) nemoči…..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close