Umrla Maja Mauko :(
Zakaj smo sli kot narod tok v kurac? Vsak naj se uprasu kako bi blo vam, ce bi ljubljena oseba umrla in bi se tkole preko interneta pogovarjal.. Od smrti ste prisli do cepljenja.. Ugibate zakaj je umrla.. Kaj pa dokler je bila ziva? Kdo od vas se je pa takrat ukvarjal z njo??.. Sej ne da vas res iskreno zanima, samo firbc pasate… Na kakrsenkoli nacin je umrla je zalostno in naj pociva v miru..
Kaj ni jasno, 10.11.2024 ob 13:37
Cinca157, 10.11.2024 ob 13:27
Anticepilcem se spet dogaja . Zakaj morate pri vsaki temi, povsod srat z anticepilno propagando . Res ste idioti
Zato, ker tega obdobja suženjstva in terorja do konca življenja ne bomo pozabili. In ker si ne znate pridobit drugih informacij kot od cenzuriranih, zmanipuliranih medijev. In ker dejanski cepajo mladi kot še nikoli. In ja, prekleto nas zanima in imamo pravico vedet, zakaj je kdo umrl, če je to javno objavljeno. Škoda vsake nadaljne besede zate.
Ste res debilni. Cepiva je vsiljevala janševa lada. V nos vam je janez tlačil paličice. Zapiral vas je. S solzivcem vas je tuširal. Tistih ključnih 14 dni je trajalo dve leti.
Zamenjava oblasti. Bolezen zdravimo normalno, s prekuževanjem. Konec PCT. Konec paličic. Konec cepljenja. Prepovedi. Policijske ure. Groženj. Vladanja z odloki.
Ampak grem stavit, da bo večina vas spet glasovala za janšo na volitvah. Za istega bolnika, ki se je izživljal nad vami.
Anonimno 2155, 10.11.2024 ob 12:23
Stiske v Sloveniji so zelo velike. Nihče načrtno ne dela na mentalnem zdravju ljudi. To je v interesu vladi.
In tako je vsak dan manj Slovencev.
Vlada dela v korist ilegalcev, za njih pa ni problema ne stanovanje, ne denar, ne služba, ne takojšna zdravstvena oskrba, ne takojšnji nakup ogrevanih kontjnerjev….
Problem so Slovenci.
In vlada se zaveda tega problema, in ga tudi rešuje – tako da Slovence načrno nadomešča z ilegalci in se bori za neko Gazo, ki je velika toliko kot Bovec, zanjo zmeče milijarde… Slovence pa ignorira in njihove stanovanjske in finančne stiske.
Država je ugrabljena in Slovenci smo talci tuje nadoblasti, ki nas imajo samo za krast.
Res, Slovenec v Sloveniji 3 razredni.
Forum je zaprt za komentiranje.