Ugotovila, da si mož daje že 10 let na stran po 300€ za svoje stanovanje
ti avtorica si predvsem zelo zabita mona. Me prav zanima kje živiš ti (domnevam sicer da doma pri mamici in s tujim kurcem po koprivah opletaš).
Spodnja tema pa: ženska živi v hiši od tasta in tašče in četudi plačuje račune in nabavlja opremo, ne bo ob morebitni ločitvi prav nič njenega. Če se njen mož skurba ali bog ne daj celo umre, jo lahko tašča in tast ven vržeta. Ko bosta tast in tašča umrla, bo dedoval njen moža pa morda še kdo, ona pa prav nič. podedovano premoženje pa se ne deli ob ločitvi, tako da je spet brez vsega. Ko bi le vse ženske bile tako pametne, kot je ta ženska, bi si olajšale marsikatero trpljenje. Prav nič ni ženskam več dovoljeno . če še nisi opazila, so moški vedno privilegirani. tudi hitreje napredujejo in več zaslužijo za manj dela. Nehaj brat rumene cajtnge in malo razmisli s temi svojimi možgani.
Se nebi prav sekirala dokler jih nalaga, še posebaj če družinski proračun ne trpi zaradi tega. Ko jih bo začel trošit za čepinko pa začni ropotat:)
Bi ti bilo bolj všeč zapije ali porabi za kako drugo neumnost.. no ja potem bi bil vsaj pravi dec kajne..ne pa da špara in ti še pove ne za to.. z 300 € na mesec še dooooolgooooo ne bo mogel kupit stanovanja, še najel ga bo težko.
Forum je zaprt za komentiranje.