Ugotovila, da si mož daje že 10 let na stran po 300€ za svoje stanovanje
je ta tema asociacija na spodnjo temo?…mogoče sta pa mož in žena, ki vsak špara po 300 € za stanovanje…zdaj mora sam še mož ugotovit da žena tud špara :))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Don't cry, just say "f°ck you" and smile
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Kje to piše? Če je bila njegova plača toliko večja, je lahko brez skrbi prispeval polovico za vse stroške in si dajal na stran preostali denar.
Tako kot ti, bi rekle samo ženske najslabše vrste, mahnjene na denar, ki vidijo denar in še enkrat denar, ki bi zanj pohodile vse ostale in si vzele vse, čeprav dobro vedo, da ni njihovo.
Forum je zaprt za komentiranje.