Tv prva (oddaja)
Hotel so doseč kar dosežejo taki šovi v Ameriki…..pa jim še zdaleč ni ratal….Najbl me je pogrel pa to, ker so za slovenca poslal tega Mirota k ma drugač narodnost makedonsko, na radiu pa vodi oddajo o jugo muski….sej nimam nič proti njim ampak če se že Slovenija predstavlja naj se predstavi s Slovenci!!!!
Forum je zaprt za komentiranje.