Tudi pri vas grmi?
Joj Sadni!
Ona je očitno bila sama in bi se raje skrila V posteljo pa ravno ni imela s kom, ki bi kot sonce posijal in nevihto ji pregnal…… 😉
Namesto, da se ji posmehuješ bi se ji lahko ponudil za v prihodnje, ko bo spet huda ura, samo kaj ko……… :))))
Yeeeeeess!!!! Ni lepšega kot ležati v dvoje nekje na toplem, poslušati melodijo dežnih kapljic, pretakanje po žlebovih, grmenje, bliskanje, piš vetra okoli vogalov…..saj ne moreš, da se temu ritmu ne bi pridružil….in potem grmi in se bliska še v postelji….jutranji nasmeh najdražje zagotovljen…[/quote]
In gladanje dlake topli, dolgodlaki siamski muci v naročju v postelji! Še je lahko kaj bolj romantičnega? 😀
Yeeeeeess!!!! Ni lepšega kot ležati v dvoje nekje na toplem, poslušati melodijo dežnih kapljic, pretakanje po žlebovih, grmenje, bliskanje, piš vetra okoli vogalov…..saj ne moreš, da se temu ritmu ne bi pridružil….in potem grmi in se bliska še v postelji….jutranji nasmeh najdražje zagotovljen…[/quote]
In gladanje dlake topli, dolgodlaki siamski muci v naročju v postelji! Še je lahko kaj bolj romantičnega? :D[/quote]
Če ni kakšne druge mucke pri roki….:)
To pa ne, je pa ne zamenjam! Pa tudi dobro zgleda, tako, da ne rabim elektrike izklapljat…[/quote]
pa tako lepo se je antilopa nastavila … heh, ko babnice ne vidjo pravih šans ☻
Forum je zaprt za komentiranje.