Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tsiti ki imate plinske peči Viessman, De Dietrich, Buderus, Unical, Ferroli

Tsiti ki imate plinske peči Viessman, De Dietrich, Buderus, Unical, Ferroli

Tisti, ki ste v roku zadnjih 2 let vgrajevali ali menjavali plinske kondezacijske peči za centralno ogrevanje in sanitarno vodo – kako ste zadovoljni z zgoraj omenjenimi znamkami?

Mi lahko napišete, koliko je stala samo peč in kdo vam je delal? Radius: Lj-Celje-Maribor.

Hvala!

Kaj res nihče doma nima vgrajenih plinskih peči omenjenih znamk?

Mi imamo Ferroli, že dobrih 20 let. Smo zelo zadovoljni z njo, v vseh letih ni bilo večjih okvar, bolj ali manj samo redni servisi

Haval ti za odgovor.

Zanima me pa malce bolj za peči, ki so bile vgrajene v zadnjih 5ih letih. kajti tudi mi imamo staro 20 let, nikoli težav, samo reden servis, pa je čez noč škripnila 🙂

PO nemskih podatkih je najboljsa pec v letu 2017 Viessmann Vitodens 300-W

In tudi po lastnih izkusnjah(zivim v tujini) in delam na novogrdnjah vecinoma strank uporablja Viessmann.Zal o cenah in kvaliteti ti ne morem povedat,saj sem v drugi branzi
https://www.thermondo.de/leistungen/heizsystem/gasheizung/test/

Schrader, super- najlepša hvala tudi za tvoj prispevek!

Se “spogledujemo” še najbolj s pečjo Viessman, model Vitodens, serija 2000-W.

to so dobri manufaktorji. S tem da recimo v sosdenji ITA se vgrajuejo še nekatere druge znamke iz omenjenega nabora (razni baxi in podobno), pa ni videti da bi bile klump.

razlike so samo v karakteristikah, torej koliko ti kaka peč ponudi, kaj ti nudi, izgube (izkoristek) in cena

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Hvala “bela kravca” tudi tebi 🙂

Jas imam De Dietrich pa sm zadovoljen. V 10-tih letih nobenih problemov, pri dimnikarju je pa tud vedno šlo skoz glede dimnih plinov.

Buderus, cca 5 let, okrog 4000€
Je pa do zdaj vse ok, nimam pripomb

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close