Tsiti ki imate plinske peči Viessman, De Dietrich, Buderus, Unical, Ferroli
PO nemskih podatkih je najboljsa pec v letu 2017 Viessmann Vitodens 300-W
In tudi po lastnih izkusnjah(zivim v tujini) in delam na novogrdnjah vecinoma strank uporablja Viessmann.Zal o cenah in kvaliteti ti ne morem povedat,saj sem v drugi branzi
https://www.thermondo.de/leistungen/heizsystem/gasheizung/test/
to so dobri manufaktorji. S tem da recimo v sosdenji ITA se vgrajuejo še nekatere druge znamke iz omenjenega nabora (razni baxi in podobno), pa ni videti da bi bile klump.
razlike so samo v karakteristikah, torej koliko ti kaka peč ponudi, kaj ti nudi, izgube (izkoristek) in cena
malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/
Forum je zaprt za komentiranje.