Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek trgovci so ves novi davek že prvi del. dan prevalili na zabito čredo

trgovci so ves novi davek že prvi del. dan prevalili na zabito čredo

ker lahko. zabita čreda s ene upira ampak družno nastavi hrbet enkrat janezu drugič doktorju in vsem ostalih , ki so tako pametni, da vedo, da lahko z zabizo čredo delaš kar te je volja

Ko so pred leti znižali DDV na frizerske storitve ali pa ko so nekaj nazaj znižali DDV na knjige in časopise, prodajalci niso končnih cen nič znižali.

 

Ne vem o katerem davku ti to ampak me ne preseneča, ker zabita čreda kot pustiti se nategovat zločincem in napadati zdravo razumne ljudi ne zna.

Če bi jim državna mafija napisala 200 eur kazni za nošenje roke v žepu in jim dala možnost plačati polovičko bi zabita čreda to sprejela za razumno in normalno dogajanje. Vse kar bi morala državna mafija narest je to, da bi zabiti čredi rekla, da je to zato, ker jo skrbi zanjo in lahko človek kaj skriva v žepu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8541, 06.01.2025 ob 17:50

ker lahko. zabita čreda s ene upira ampak družno nastavi hrbet enkrat janezu drugič doktorju in vsem ostalih , ki so tako pametni, da vedo, da lahko z zabizo čredo delaš kar te je volja

Kako se pa češ trgovcu upret razen tako da ne kupuješ? Jaz že komaj čakam da mercator crkne ker ni vreden imena trgovina

Trgovine niso socialne ustanove! Trgovine so gospodarstvo, zasebni sektor, ki gara, ustvarja in davke plačuje, da imate socialci podpore in lenuhi iz javne uprave plače. Cene v trgovinah so pravične!

Odgovor na objavo uporabnika
mislim509, 06.01.2025 ob 18:00

Trgovine niso socialne ustanove! Trgovine so gospodarstvo, zasebni sektor, ki gara, ustvarja in davke plačuje, da imate socialci podpore in lenuhi iz javne uprave plače. Cene v trgovinah so pravične!

teb se pa zgleda vsi koleščki ne vrtijo glih provilno. od kdaj pa trgovina kaj ustvarja. razen iz kruha drek. a ti razumeš pojem ustvarjati. ustvarja kmet ki posadi kromir in ga pridela, trogvina ga smao preloži pa proda.

 

Trgovina je zasebni sektor, ki svoj denar pošteno zasluži na prostem trgu. Ni to vaša javna uprava! Nihče vas ne sili hoditi v trgovine, če vam cene niso všeč.

Ste pričakovali kaj drugače? Trgovci izkoristijo res vsako priložnost za povišanje cen: če se podraži gorivo ali elektrika, če se poveča minimalec ali povračila za malico in prihod na delo, če sije sonce ali pada dež ali piha iz leve ali z desno,… Dostikrat podražijo kar vnaprej za napovedane  še nesprejete davke.

Tokrat nas ne bo kaj dosti udarilo po žepih ker sladkih pijač spijemo res malo. Ostalim pa priporočam da sokove in coca cole in podobno sranje raje nadomestijo s kakšnim sladkim vinom.

Če vam kaj ni prav, lahko odprete svoje štacune in vse delite zastnonj. Vam nihče ne brani.

Avtor je napisal čisto resnico.

Z zabito fuknjeno čredo lahko delaš kar hočeš.

Zabita fuknjena čreda najbolj obožuje kriminlce, ki kradejo zabiti čredi.

Pomlad bo. Naredite si bezgov sirup, pa jagodni, pa breskov pa grozdni.

In ne kupujte več sladkih pijač.

Jaz že par let nisem kupila nobene v Sloveniji. Kupim, ko grem v Italijo.

Tudi Hrvati so cene dvignili preko vsake mere.

Trgovec je vložil svoj denar v dejavnost, da se mu povrne vložek, ne pa da bo vas zastonj futral. Lenuhi in nesposobneži, ki ničesar v življenju niste ustvarili, mislite, da so vam trgovci nekaj dolžni.

Odgovor na objavo uporabnika
čak mal, 06.01.2025 ob 18:55

Trgovec je vložil svoj denar v dejavnost, da se mu povrne vložek, ne pa da bo vas zastonj futral. Lenuhi in nesposobneži, ki ničesar v življenju niste ustvarili, mislite, da so vam trgovci nekaj dolžni.

umiri se teslo neumno. govorimo o tem, da so vse cene gleda na njihovo dobavno ceno, mnogo previsoke, jaz temu rečem kar kriminal. če imaš ti nabavno ceno izdelka 1 evrov prodajaš pa za 5 je to zame oderuštvo. ni imel tito zaston golega otoka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6176, 06.01.2025 ob 19:12

umiri se teslo neumno. govorimo o tem, da so vse cene gleda na njihovo dobavno ceno, mnogo previsoke, jaz temu rečem kar kriminal. če imaš ti nabavno ceno izdelka 1 evrov prodajaš pa za 5 je to zame oderuštvo. ni imel tito zaston golega otoka.

 

Se strinjam. In vse to podpira državna mafija, ki nad tem oderuštvom fajn uživa in služi zase med tem, ko ropa in siromaši ter odira narod  skupaj s korporacijami in trgovskimi podleži.

Gospod šizika Cash in lolek robi, bo se kateri od vaju letos zaposlil?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close