Tralala
Eno je zaradi strahu (pred nečim) se v nekaj ne podati, drugo pa je, podati se kljub strahu in se z le tem soočiti. Vsak se sam odloči, kaj bo. Nikoli pa ne vemo, kaj nas čaka v prihodnosti, ko se v nekaj podajamo. Nič ni 100% varno.
Sigurno, da vpliva na mnenje. Ali celo pomaga razumeti njene vzorce obnašanja in razmišljanje.
Sama informacija in njena preteklost ne bi bila zoprna, če drugače v samem odnosu ne bi bilo težav.[/quote]
Ja, vendar, a obstaja odnos brez težav? Kakor jaz razumem, če je veza resna, prvo leto ni težav.. Ampak potem se odnos sam po sebi razvija tako, da je… merjenje moči, faza, ki ne sme biti predolga… in tako naprej. Skratka skupaj sta dva človeka, ki se nista rodila kot dvojčka in sta različna. Ko nastanejo težave, ki so normalne za odnos, bi pa lahko potem fant za vse te okrivil punco, ker je logično, da ima ona težave ob takem otroštvu. Sploh ker sedaj vsi nekaj vejo o tem, seveda samo na pol. No, tega bi se potem jaz bala..[/quote]
Lahko bi res okrivil punco za vse težave. Najbolje je, da punca pri sebi razčisti zadeve in jih ne projicira v svoj odnos ter posledično vsepovsod vidi dvome in razloge, da potrjujejo svojo resnico in izkušnje iz preteklosti.
Fant pa lahko za težave krivi njo ali pa se odloči, da bosta skupaj reševala težave v samem odnosu.
Če fant okrivi njo za vse težave, potem to pomeni, da ima on sam prav tako težave, saj živi s to punco in lahko sam prav tako s svojim obnašanjem pripomore z razvoju težav.
Z očitki pa se seveda težave ne morejo rešiti. Zato je pomembna odločitev ali se bodo težave stopnjevale in se drug drugemu le očitalo za razloge ali pa se bodo težave reševale in bo vsak pri sebi nekaj spremenil.
Forum je zaprt za komentiranje.