Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Totalna norija zaradi pajkic

Totalna norija zaradi pajkic

a veš v potrošnistvu, kjer je masa, so cene potem zaradi masovnosti nižje… pri šivilji dobiš ekskluzivo in razumeš višjo ceno… pri tej vplivnici – ja je točno to( v neg. pomenu besede), dokler sov nateg marketing fura tako na sledilcih – no pri tej pa ta logika pade… cena navita kot da bi se šivalo za par ljudi in šivalo v Sloveniji, a se ne, ampak je to kar masovno štancanje pri Kitajcih oz. Turkih zdaj…

in naj se ne hvali,da zaposluje domače – ko bi vsaj imela domače Šivilje…

in zdaj ti pokažem absurd, kako ima navite cene za ta njen masovni šodr:

njene pajkice so, če odpremo spletno stran:  slabih 42 e – za masovno turško proizvodnjo

zdaj pa poglejmo Slovensko šiviljo – ročno delo od kroja do končnega izdelka

cena pajkic:  od 29 do 39 e poudarek gre za celotno  ročno delo slovenske šivilje

 

a bo jasno, kako ta petra nateguje folk z navitimi cenami do neba, kvaliteta pa ravno nasprotna

 

Cena je povpraševanje ponudba. Dokler jih proda ima lahko ceno 1000€ za pajkico. Ampak ja, vam svetim monkljam se tega ne da dopovedat, ve ste vse do sedaj kupile po realni ceni???? Tvojega nakupa po Hofer Sceni nisi preplačala ????

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3254, 18.04.2024 ob 21:37

A veš tisto, ko se potem v te oprijete cunje tlačijo ženske vseh velikosti in oblik. Pač, tako je, ni vse za vsakega.

Točno to! Imamo sodelavko, ne ravno najbolj suho na svetu, v službo pride v pajkicah in majčki. Halo? To je za telovadbo!

Ob tem pojavu se človek le vpraša, v kakšnem svetu živimo. Plehkost, cenenost, čredni nagon ovac, ki smo mu priča, nam ne obeta lepe prihodnosti.

kAkšen stampedo bi bil šele, če bi imele režo v koraku?

Odgovor na objavo uporabnika
hahaha300, 19.04.2024 ob 10:32

a veš v potrošnistvu, kjer je masa, so cene potem zaradi masovnosti nižje… pri šivilji dobiš ekskluzivo in razumeš višjo ceno… pri tej vplivnici – ja je točno to( v neg. pomenu besede), dokler sov nateg marketing fura tako na sledilcih – no pri tej pa ta logika pade… cena navita kot da bi se šivalo za par ljudi in šivalo v Sloveniji, a se ne, ampak je to kar masovno štancanje pri Kitajcih oz. Turkih zdaj…

in naj se ne hvali,da zaposluje domače – ko bi vsaj imela domače Šivilje…

in zdaj ti pokažem absurd, kako ima navite cene za ta njen masovni šodr:

njene pajkice so, če odpremo spletno stran:  slabih 42 e – za masovno turško proizvodnjo

zdaj pa poglejmo Slovensko šiviljo – ročno delo od kroja do končnega izdelka

cena pajkic:  od 29 do 39 e poudarek gre za celotno  ročno delo slovenske šivilje

 

a bo jasno, kako ta petra nateguje folk z navitimi cenami do neba, kvaliteta pa ravno nasprotna

 

Cena je povpraševanje ponudba. Dokler jih proda ima lahko ceno 1000€ za pajkico. Ampak ja, vam svetim monkljam se tega ne da dopovedat, ve ste vse do sedaj kupile po realni ceni???? Tvojega nakupa po Hofer Sceni nisi preplačala ????

 

to se strinjam,da bolj babe norijo za tem šodrom, bolj navija cene, ker ve da jih lahko odira in služi na njih…

samo hotela sem pokazat,da naj ne jamra – ker prav ta je jamrala,da bo zaprla podjetje, ker plačuje davke pa država pa ne vem kaj še – ker to sem hotela pokazati na cenah – da ima domača šivilja, ki šiva ekskluzivo vse sama ročno, in tudi zama za manjši obseg kupuje blago (kar pomeni zanj gotovo več plača) nižje cene končnega izdelka, čeprav dela sama vse v okolju, kjer so višji davki in v manjšem obsegu…

zato naj ta primorska vplivnica nič ne jamra, ker ona outsorsa proizvodnjo in jo ima tam,. kjer ljudje delajo za drobiž, ona pa  prodaja cote kot bi jih šivala slovenska šivilja za polno vsaj minimalno plačilo… se pravi je jasno,da si baše v žepe sama in naj ne jamra po netu kako je uboga in kako ,da bo zaprla podjetje.

žal pa so ljudje, ki očitno so toliko kuku, da take cene plačujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnooo, 18.04.2024 ob 20:57

Hm, vidijo na influenserki…

Čakajo v vrsti …da bi tako izgledale kot na netu…

Pa takih pajkice, ki bi zbile 10 ali 15 kg še ni! Nobena fima ni čudežna, cena pa ?

Pajkice res ne zbijejo teže, pokažejo pa obliko pizde, in to, če so pravega kroja, v nulo…

Ker pa ima mogoče 80% mladih žensk “moralne” zadržke, ker menujo, da je oblika njihive pizde njihova zasebna stvar, 20% žensk, ki nimajo moralnih zadržkov, z veseljem pokaže obliko svoje žemlje.

Vzroki: internet, nenehno-patološko metanje ven, “premagovanje” tekmic. Tekmic za ujet enega bogatega in se obesit na njegove dohodke…

Moški smo daljše obdobje posvečali pozornost daleč največ ženskim oprsjem. Dekolte je bil, za pogledat, vznemirljiv desetletja.

Sedaj pa je rezultat pajkice napram dekolteju najmanj 4:0

So že kdaj ženske stale v kilometerski vrsti za nedrčke? Nikoli!

Šele, ko to berem se zavem kaj vse mi je prihranjeno….?‍♀️?

pa še to dejmo osvetlit – ko se že ravno hvali z zaposlenimi – na netu med podatki o podjetjih piše da ima  od 5 do 9 zaposlenih –  če ima tako veliko firmo  govorim o polno zaposlenih, za katere izplačuje plače in so tam polno zavarovani… 2 lahko kar odštejemo od te cifre, ker sta to ona sama in njen mož –  ker osvetljujemo to koliko ljudem daje zaposlitev (izven svoje familije)

ona sama se hvali,da ima 17 zaposlenih na spletni strani – se pravi da jih mora imeti ali na s.p. jih ali kako drugače večino teh zaposlenih torej- – torej jim tem, če so tako zaposleni – ne redno –  ona ne plačuje davkov… če smo že čisto natančni…

edino kar dela je da služi pa masovno z masovnimi cenami – naj raje pove vsaj koliko ljudi ima polno redno zaposlenih, ko se hvali s tem kako zaposluje… me res zanima natančen podatek – pomeni,da nimajo lastnega s.p.ja, da niso na pogodbenem sodelovanju oz. delu, da niso študenti, da niso polovično zaposleni…

 

Ko vidim takšno novico, imam samo dva komentarja:

1. Vsa čast influenserki za tale biznis.

2. Bohpomagej vsem, ki stojijo v vrsti za pajkice!

Petra je luššššššna bejba

Pa v vrsti so bili tudi moški…

Pri takem številu neopredeljenih (malo he, malo she), ter gejev, tudi “taki” radi vzbudijo pozornost s tem, da izpostavijo obliko in velikost svoje žar klobasice…

Primitivci.

Odgovor na objavo uporabnika
Bina751, 19.04.2024 ob 10:36

Točno to! Imamo sodelavko, ne ravno najbolj suho na svetu, v službo pride v pajkicah in majčki. Halo? To je za telovadbo!

najbrž ji je ta Petra vzornica – ona hodi kot šefica podjetja na šiht v pajkicah topu in  suknjič čez… WTF???

sej pravim, da je vplivnica v slabem pomenu besede

Ja ko se caka pri zdravniku, na avtocesti, pa drugod pa folk ze takoj histericno nadrkan in tecen

Točno tako, Anonimnooo. Ženska z manekensko postavo prodaja oblačila, ki postavo še bolj poudarijo. Sledilke mislijo, da si bodo one z nekaj fitnesa in prehranskih dopolnil pridelale ravno takšno postavo. Seveda, svojo formo in videz lahko z gibanjem znatno izboljšajo, ampak noben fitnes ti ne podaljša nog in spremeni kostne strukture.

Čeprav po drugi strani podpiram, da stojijo v vrsti za produkt, od katerega imajo potencialno lahko kaj koristi. Če si morajo kupiti te pajkice, da se bodo spravile bolj pogosto športat, pa naj si jih. V vsakem primeru veliko bolje in manj škodljivo, kot če bi stale v vrsti za McDonalds.

Influencerstvo in sledilci, to v resnici ni nov fenomen. Ljudje so nagnjeni k temu, da so z nečim obsedeni. Sedaj se to kaže s stanjem v vrsti za nek influencerski produkt, pred mnogimi leti, ko Youtuba sploh še ni bilo, kaj šele influencerjev v sedanji obliki, pa so ljudje vzhičeno pričakovali in čakali obisk “Esmeralde”. Isti fenomen v drugi obliki.

Odlične so te pajkice…..

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 19.04.2024 ob 12:14

Odlične so te pajkice…..

Ja za 10% vseh žensk. Ampak nosi jih pa praktično vsaka, čeprav izgleda kot krava s sedlom! Skratka katastrofalno!

Maja764:

Moški se nad mano nič ne pritožujejo :):):)

Jaz pa SWY pajkice fur rada nosim in jih imam kar nekaj.

Sem pa zgrozena nad vecino komentarjev na to temo.

Pajkice kritizirajo zenske, k jih v lajfu se niso oblekle.

Ena trdi, da ljudje srednjega sloja pajkic ne nosijo in je to domena nizjega sloja. Kateremu sloju pripadas je tudi stvar mentalitete in avtorica te izjave je, vsaj z miselnostjo, nizji sloj.

Komentirajo zenske, k se jim zdi 42€ pretirana cena in kupci ku-ku. Glej, eni furate star Clio, eni pa novo Panamero. J’p, nekaterim se 42€ v druzinskem proracunu prakticno ne pozna, nismo pa zato ku-ku. Predvsem pa kupujemo s SVOJIM denarjem in se ne vtikamo v tuje finance.

Vtikate se v to, da so ljudje cakali za vstop v trgovino. Meni sicer na kraj pameti ne pade, da bi za cunje cakala tako dolgo v vrsti. Ampak oni so za cakanje porabili SVOJ cas in ne vasega!!!

Zakaj hudica se vtikate v druge in vam je mar, kako drugi porabljajo SVOJ cas in SVOJ denar??!!!

Da o zavisti do zenske, ki je uspesna, sploh ne zacnem …

 

Imejte se radi

Meni je uspesen tisti, ki s svojimi rokami nekaj ustvari, glede na to kar sem prebrala pa ona teh pajkic ne siva sama ampak jih preprodaja.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8538, 19.04.2024 ob 15:14

Meni je uspesen tisti, ki s svojimi rokami nekaj ustvari, glede na to kar sem prebrala pa ona teh pajkic ne siva sama ampak jih preprodaja.

 

 

8538 Zenska je ustvarila linijo oblacil, ki jih uspesno trzi. Uporabniki oblacil smo zadovoljni, ona pa verjetno na ta racun dobro zivi. V cem je tezava ?

Pa ti naredi dizajn, odpri firmo in mej uspešno podjetje s cunjami leta 2024, ko si tako pametna

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno927, 19.04.2024 ob 15:24

8538 Zenska je ustvarila linijo oblacil, ki jih uspesno trzi. Uporabniki oblacil smo zadovoljni, ona pa verjetno na ta racun dobro zivi. V cem je tezava ?

Kdo govori o Petri?. Piše se o ženskah, ki nimate toliko samokritike in vlečete z vso silo na tisto debelo rit pajkice! Isto, kot bi 90 letnica hodila po plaži v tangicah!!

Ne nosim njenih pajkic. Niti trenirk in kratkih hlac, krilc… Jo pa vseeno obcudujem in zelim vse najboljse.

Pajkic ne nosim, in na znamke se ne spoznam, ampak vsa cast tej zenski, ce ji je uspel tak podvig, da so se kokoske kar same v tako dolgo vrsto postavile.

Zanima me, zakaj jo tako napadate. Zenska pocne cisto isto, kar delajo vase preljube velike firme, ki jih tako obcudujete, in kupujete njihove cunje, le v mikro obsegu. Kupi poceni, proda drago. Zakaj vam gre prav ona tako v nos?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tina715, 19.04.2024 ob 15:35

Kdo govori o Petri?. Piše se o ženskah, ki nimate toliko samokritike in vlečete z vso silo na tisto debelo rit pajkice! Isto, kot bi 90 letnica hodila po plaži v tangicah!!

Zakaj pa 90-letnica na plazi ne bi smela biti v tangicah, ce tako zeli? Saj bi jih oblekla zase, ne zate. Ti lahko se vedno obrnes oci na kaksnega 30-letnega misicnjaka v pajkicah.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close