Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › TO SEM JAZ-reality show TO SEM JAZ-reality show anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 10:24 zadnji odgovor 04.12.2004 ob 11:01 ga spremljate? jaz sem vceraj prvic gledala in opazila, da je med dvema slovencema Mateja, ki je sodelovala tudi pri Sanjskem moskem?? Prijavi anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 11:13 zadnji odgovor 04.12.2004 ob 11:01 ti si pa res hecna. In kakšna je bila tvoja prva reakcija na to? Prijavi anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 11:21 zadnji odgovor 04.12.2004 ob 11:01 glo? kako prva reakcija? pac sm vidla, da je ona in sem si mislila, da verjetno jo ze mora zabavat kamera, ko je tako rada pred njo! 😉 Prijavi anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 12:40 zadnji odgovor 04.12.2004 ob 11:01 Točno tako tudi jaz mislim. In eni bodo naredili vse, da bi se pisalo in govorilo o njih. Tudi če je slabo, bo dobro. Prijavi anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 17:16 zadnji odgovor 04.12.2004 ob 11:01 Prosim povejte mi,kje in kdaj je to na TV. Prijavi Samostojna 04.12.2004 ob 11:01 zadnji odgovor 04.12.2004 ob 11:01 To je na Prva TV, kdaj pa, tega pa ne vem. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.