To je davčna odiralnica in ne država
Re, 11.09.2025 ob 06:38
Nekdo mora financirati Litijsko, SPIRIT, Karigador, njihove politične nevladnike podpornike…in ostalo lopovščino, korupcijo, klientelizem, nepotizem, migrante, cigane itd
Pa so na veliko obljubljali kako bo v svobodi drugače, ko bo Svoboda na oblasti.
Zdaj pa vidimo novi davki, višji davki, davki na davke.
Za naslednji mandat imajo še več davkov, višje davke. Ampak ne za najbogatejše. Za srednji razred.
Ali res to hočete? Da boste imeli manj. Če tega nočete potem boste volili proti Svobodi, Levici, SD, Vesni, Prebiliču in združbi županov.
In seveda tudi proti sds in puklastem diktatorju. Nobenega od navedenih nočemo.
Ta pikra, 10.09.2025 ob 22:23
Ja, 10.09.2025 ob 22:16
Plače obdavčene z 50% , nato od 50% plačate še 22% ddv in kaj vam ostane. Od 100€ vam ostane 39€. Nato so pa še inderektni davki: plačilo mestnega zemljišča, komunale, elektrike , plačilo dokumentov(potni list,vozniška,osebna) plačilo bančnih storitev,mobitela, RTV, zavarovanja, trošarine na naftne derivate, kjer je obdavčitev 80% in še bi lahko naštevali. Odirajo nas kot prasce.
Pa pojdi v tujino, tam ne poznajo davkov, DDV, trosarin…
Nihče ti ne brani!!!!
V tujini nekaj dobiš za ta denar. Pri nas pa greznica.
V sedmem razredu se naučimo, da se odstotki NE SEŠTEVAJO. Po tvoji matematiki bi imeli pri nas plače obdavčene 120%. Se ti ne zdi čudno, da preživimo? Očitno nekje kradeš, če imaš kljub vsemu za internet.
Tebi torej ni zneslo do sedmega razreda?
Bravo za Janeza, dandanes je že res umetnost najti ljudi z nedokončano osnovno šolo. Kje pri vragu vas najde? V Albaniji? Ali ste to oni iz Waldorfskih šol? Ali oni, ki ste se šolali doma?
Vsi našteti ste imenitna volilna baza za pastirja, ki prav tako kaki dve ali tri ničle zanemari pri svoji ekonomiji…
Za v neki geto ste za spravit,
SDS izdajalci Slovenije, 10.09.2025 ob 20:05
EnaEna553, 10.09.2025 ob 19:51
Noro, 10.09.2025 ob 19:46
Plače grozne, pokojnine grozne, revščina in truma črnskih migrantov.
NI denarja za nas Slovence?
Ja, a pa veš, zakaj ga ni?
KER JE JANŠA SLOVENSKA PODJETJA PRODAL TUJCEM IN ZDAJ TI TUJCI ČRPAJO DOBIČKE SEBI V ŽEPE!!!
2 milijardi € na leto scuzajo tujci v svoje žepe iz Slovenije, KER JIM JE JANŠA TO OMOGOČIL!!!
Janša in SDS so največji uničevalci slovenske države!!! Potomci izdajalski domobrancev izdajajo in ugrabljajo državo še danes!!!
In potem ima Janša slogan “Vzemite si državo nazaj”, proklet bandit hudičev, SAJ JE BIL ON TISTI, KI JO JE RAZPRODAL TUJCEM, PROKLET IZDAJALEC NAGRAVŽEN!!!
Kaj naj si mislim o tebi, si NEUMEN ali pa PLAČANEC, 400 000 te je s podatki povsem sesul,kaj res verjameš da bo 100x ponivljena laž postala resnica, podatki govorijo povsem nasprotno resnico od tvoje, kdo že je IZDAJALEC, vsi drugi samo tisti katerega obtožuješ ne..
400 000 bedakov na 490 000 podlage, 11.09.2025 ob 06:29
A bejž no , kdo je prodajal podjetja ?
Vsi drugi samo janša ne !
laž je res nesmrtna duša komunistov !
Moji dokazi, če imaš ti drugačne kar na plan z njimi !
…https://e-maribor.si/katera-vlada-je-prodala-tujcem-najvec-podjetij-imamo-odgovor/
Te sam JJ postavlja na laž
Janša: V moji prejšnji vladi so bile prodaje državnega premoženja uspešne
Stara forumašica (res ta prava), 10.09.2025 ob 20:31
forumašica, 10.09.2025 ob 20:17
Stara forumašica (res ta prava), 10.09.2025 ob 19:49
Kje?
Dej spel se nekam, krava zoprna, cinična!
Zakaj že?
Partner je zaposlen s solidno plačo, v gospodarstvu.
Jaz si sama urejam posle in prav tako čisto solidno zaslužim.
Davke plačam in se zavedam, da zato za podmladek ni treba plačati šolnin, da imajo starši vso zdravstveno oskrbo, ki jo potrebujejo (čeprav nekateri pravijo, da to ni mogoče).
Črnih migrantov pa v živo se nisem srečala.
Sama si urejaš posle?!?
Anonimno 7951, 11.09.2025 ob 10:40
Sama si urejaš posle?!?
Ja, pred leti sem šla na svoje, spremenila popoldanski s.p. v polnega in pustila redno službo v gospodarstvu.
In ja, sama se dogovarjam z naročniki, kaj, do kdaj, za koliko bom kaj naredila. Vsi naročniki so pravne osebe iz realnega sektorja in vsi dobijo uradni račun ter plačajo na TRR.
vse je javno, 11.09.2025 ob 10:49
Davki so potrebni za dvbige plač v JS za 1,4 MILJARDE ter za 600 MILJONOV Eur za nevladne organizacije vsako leto.
Ja, so.. A država dela samo na strani davkov, ne poskrbi pa za racionalizacijo porabe in ureditvi poslovnega in davčnega okolja tako, da bi bilo investicijam prijazno. Z investicijami se dvignejo prihodki davčne blagajne tako, da ni potrebno dodatno obdavčiti delovnega naroda. Pa Levica z grožnjami o dodatnih obdavčitvah kapitala vsakič znova poskrbi, da bogati denar odpeljejo iz države…
Levosučni so še vsako državo želi in za**bali na celi črti.
Ta pikra, 11.09.2025 ob 10:09
Te sam JJ postavlja na laž
Janša: V moji prejšnji vladi so bile prodaje državnega premoženja uspešne
Ja super, še to nam povej katera podjetja je tako uspešno prodal, povej nazive podjetij in cifre.
Forum je zaprt za komentiranje.