tko me rajca
Zakaj pa vse po njej pljuvate?
Ona je packa, on pa…. kaj, pač sledi svojim nagonom?
Če ga bo ona spodila, bo šel k drugi. Takšen je. On je nemoralnež, ki ima doma nosečnico, ON naj misli na svojega nerojenega otroka. Ona pa, če ni vezana in če ji paše, naj dela, kar hoče!
Pljuvat je treba po njem! Pa če ga ona še tako draži, ON bi moral vedeti, kje bi naj bilo njegovo srce in posredno tudi ku.rac!
Zanimivo, da več ali manj vsi po meni pljuvate.
Povedala sem, jasno in glasno, da je to kar dela, zame nesprejemljivo, nobenega dvoma o tem ni.
Tudi odločitev o tem je moja, ne od vas tukaj na forumu, Borči! Vem, kako je če te fant prevara, in to, da bi bila tokrat na drugi strani, mi tudi ne bi zacelilo ran (ali ega, če kdo tako misli).
Pa ga kar popade, vsakega tolk časa, pa ga odrivam in mu tumbam, da naj že odneha s tem. Da naj se kakšne druge, ki nima zadržkov loti, pa pravi, da mene hoče. No, ja…
Hja, če bi ga poznali, bi ga verjetno vzeli malo za hec…tudi jaz ga ne jemljem povsem resno, ampak vzburi pa me (kar mu seveda zanikam).
Saj vem, da bo spet rafal z vaše strani…,ampak, nisem ta prava tarča.
KristinaM, La Luna, hvala.
Hej. Lej, meni se tudi zdi precej človeška tvoja reakcija. Verjetno je še simpatičen itd… Verjetno je tvoj nastop, tvoje nezavedno tisto, kar pravi drugače od tvojega besednega sporočila. Torej, najprej porihtaj pri sebi s sanjarjenjem o njem itd, ker drugače bo tvoja odločnost izpuhtela z prvo besedo, ki jo boš izrekla kontra njegovemu početju. Nekj v tebi kričiš ŠE in to tudi sporočaš. Drugače se boš mogla lotiti, najprej pri sebi razčisti, potem ukrepaj. Takrat pa odločno in z hudo mejo. Vsak nasmeh, vsak klic, vsak neodločen odgovor je zanj spodbuda. Si pa kar predstavljam tvoj nastop, ko te grickne za uho. ” Daj nehaj no! Hi hi hi hi” Ko gre zares, te vsak pusti na miru, veš? Saj pravim, porihtaj s svojim nezavednim in sedaj tudi zavednim, očitno… Jao, da se nekdo počuti da obvlada situacijo in tvojega ne ne jemlje resno… Ma ja, jaz bi se ga tudi rešila z tožbo pri šefu. če to ne bi bil on, ampak en gnus, bi verjetno to že storila, kajne?
Kdo koga zalezuje – ona njega ali on njo?
Kdo je vezan – ona ali on?
Kje je tu kaj spornega? ON je slabič, človek, ki ni sposoben resne, predane ljubezni. Treba ga je nagnati čez prag.
Če bi bila JAZ tista njegova noseča punca – seveda mi ne bi bilo prav, tudi kako pikro bi verjetno spustila čez žensko, za katero lazi moj partner, KRIV JE PA ŠE VEDNO ON!
Brezimena pa se ga neuspešno otepa iz preprostega razloga – ker ne misli resno, oddaja tudi taka nebesedna sporočila. Če jo ta dejanja rajcajo, moški to začuti. Pa to še vedno ne pomeni, da je ona kriva, da on lazi za njo…
Orka napisal:
> Tokrat se dragi Lulček24cm motiš. Kolikokrat se ženske
> branijo(mo) samo na videz, ker nam je vzgoja tako zapovedala! V
> resnici pa…
Ja draga Orka, to je to.Moje pisanje je pa bilo namenjeno tistemu resničnemu branjenju,ko trgaš grizeš in se zaradi takšnega nadlegovanja nerviraš in si sposoben ukrenit vse da se to neha.Orka cmokeca od lulčeka24cm
Pošlji oblikovano (08-12-04 08:05)
Če bi vsak moški sledil svojim nenadzorovanim nagonom,bi vsako drugo dekle hotel in želel popljubljati in še kaj več.Treba se je nadzorovati in iti do ene meje moralnega obnašanja.Ona je kriva,ker se mu pusti poljubljati in grizljati,namesto,da bi mu dala vedeti,da si tega ne želi,oziroma si želi,seveda do ene meje.Kje pa je ta meja vemo in si jo je sama določila.Moški ,ki jo v tem primeru nadleguje, pa to seveda izkorišča in bo svoje nadlegovanje še stopnjeval,ker se mu dekle pač ne more upreti,kakor piše.Nemoralno in precej žigolovsko je to,ker ima doma partnerico nosečo,nadleguje pa druga dekleta.Delno je krivo dekle,ker se mu pusti,glavni krivec in nadlegovalec pa je sodelavec,ki v bodoči ženi ali partnerici ne vidi svetle prihodnosti in si privošči kratke skoke čez plot.
Zame oba nimata razčiščenih pojmov. Če se ženski taka dejanja zdijo nedopustna, pa da se to dogaja na delovnem mestu…??? Ma daj no: koga farbaš? Ti se mu pustiš in nastavljaš, on pa je itak še slabši, da ni vredno zgubljat besed. Ti veš, da lahko človek zaradi tega izgubi delovno mesto? Če v kotičku svoje (za)vesti nebi upala, da se bosta dala dol, bi TO ŽE USTAVILA!!!
Če nebi bilo dileme…zakaj bi se pol sploh obrnila na forum? A da se pohvališ al kako? Zaveznike iščeš pri svojih igricah, kot pravim, take, da boš imela bolj mirno vest…pa če se bosta dala dol ali ne. V vsakem primeru sta drug drugega vredna. Žal. To je moje mnenje.
To je kot pri umoru, če se lahko tako izrazim. On strelja, ti veš, da strelja, ampak se obrneš proč. Kdo je kriv? On. Toda ti si sostorilec. Razmisli.
Forum je zaprt za komentiranje.