tiste ki ste nenačrtovano zanosile
Zanosila kljub matern. obročku – tistim navadnim, 1 leto bilo vse uredu, potem pa kar naenkrat ni bilo menstruacije. Ko so vzeli obroč ven, je nosečnost potekala čist lepo naprej.
Pri meni sem bila navsezadnje kar vesela, da je bilo tako. Imela že 1 otroka, rojen z 7 meseci, hudo zakomplicirana nosečnost in se nikakor nisem mogla odločit še za enega, čeprav sva si oba želela. In očitno nama je bilo usojeno 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.