Tipičen kreten ???
http://www.triumfator.si/peskovnik/item/2584-tipicen-kreten
Čeprav je dežurni fukfehtar na blogu imel nekaj zadev prav je vseeno vsekal mimo, spet se postavlja v prvi plan prilagajanje ženski… zakaja tega noben ne prikaže kot je v resnici vse kar on piše je eno veliko prilagajanje ženski, vedno moški moramo to in to da bo ženska zadovoljna in če bo ona zadovoljna bomo tudi mi lahko gledali fuzbal in spili pivo ali 2…….
upam da nam bo uspela neka solidna debata brez neumnih vložkov 😉
Matkič, citiraj v katerem stavku se je izdal, da gre za eno veliko prilaganje ženski. Da imamo o čem debatirat in ne ugibamo kar nekaj na pamet. :))
Dober članek, lahko pa ga razumeš kakor hočeš. Po mojih izkušnjah ženske sploh niso tako komplicirana bitja. Ob sebi si želijo tipa na katerega se lahko zanesejo, ki ji zna pokazati, napisati in povedati, da jo ljubi, ki je zna biti nežen pa tudi odločen, samozavesten, ki se zna postaviti za njo, pa tudi zase. Seveda je dobrodošlo, da ji zna prisluhniti in slišati in po možnosti ne dajati nasvetov. Probam se čimbolj držati tega, če sem zato tipičen kreten pa mi je malo mar….
Je pa zelo enostavno vse ženske zmetati v en koš in odvaliti kakšno v stilu; leta prinesejo izkušnje, izkušnje prinesejo modrost, modrost prinese denar, denar prinese ženske, ženske odnesejo denar…
Fak, to je pa verjetno najbolj neumen blog, ki sem ga prebral v življenju. To je tok narobe vse, da nevem niti kje začet. Nevem niti zakaj je izbral takšen naslov članka, se to nanaša na njegovo vsebilo, ali je mogoče celo želel opisati sebe ?
Najprej je tip našteval kako je potrebno ženski ugodit, da bo srečna, pisal je predvsem kaj imajo one rade, kaj je pa njemu všeč, pri njih pa bolj malo. “Ker če si dober do svoje ženske, dobiš mnogo, mnogo nazaj.” Hm, ja kaj pa je to mnogo, v njegovem primeru ? Za njega očitno pomeni “mnogo” samo, da mu ga dobro obdela, drugih zadev itak ni omenjal. V zameno za to bi ji pa on večkrat na dan pridržal vrata, ji pisal sladke smse, jo peljal na sprehode itd. No potem pa še začini vse skupaj, da tisti, ki se ne obnašajo do njih tako kot se on si pa sploh ne zaslužijo ženske, ampak pazi ne ženske, napisal je celo kraljice !
Tam nekje na sredini nas je še želel prepričat, da ženske ne palijo na mišičaste lepotce. Yea right. Še ne dolgo nazaj sem pa bral v The Sunu kako so na nekem ženskem partyu obmetavali z robčki striptizerja, ko se je ta na stejđu prikazal brez six packov, neobrit in neurejen, značile so ga celo za nagnusnega. Link : http://www.dailymail.co.uk/news/article-2274919/Male-stripper-arrested-attacking-angry-women-unhappy-model-hoping-replaced-minute.html
V zadnjem odstavku pa še en “odličen nasvet”. Kolikor sem jaz seznanjen s tem ravno to počnejo one nam. Ko te namerno / načrtno sprašuje kakšna se ti zdi ta pa ta punca, potem pa rabiš dvakrat razmislit kako ji boš odgovoril. Takrat ponavadi, če ji zineš – “nič posebnega, s tabo se ne more primerjat” – ti bo rekla da se lažeš, če ji pa rečeš, da je huda, pa spet ne bo zadovoljna z odgovorom, ker kao gledaš z drugimi, nje pa še opaziš ne.
Skratka tipičen primer fuckfehtarja, o katerih smo govorili zadnjič.
Članek je napisal nekdo, ki ne sovraži žensk in zna bivati z njimi na isti strani brega. Vsi ostali, ki se jim zdi komentar bedast, so na drugi strani brega in streljajo puščiče nanj, kot da jim je naredil kaj slabega. :))
… in za vse našteto te ženska nagradi in rodi otroka.
Tako je to od nekdaj in za to se splača potrudit. Komur to ni mar in nima sočutja za malo bitje(in mamico) mu je baba breme…. :/
Kr.eteni? na kateri strani? 😉
Exactly! Ima pa v eni stvari “prav”. Za “uspesno” dolgorocno vezo je njegov attitude “dobrodosel”. Marsikateri moski mora pri sebi “sprejeti”, da se bo svoji partnerki podrejen, prilagodil in ji sluzil, da bo “mir v hisi”. :)[/quote]
to to… samo da pol še eni moški to vzamejo kot nekaj višjega… da je to PRAV in da tak pač je medtem ko so si sami tako postlali ker so fuk fehtarji 😉
Človek, če bi ti bolj pozorno prebral ta članek, bi hitro ugotovil, da si ravnokar opisal avtorja.
Poglej kaj je napisal : “Ob vsem tem pa še redko in kvalitetno spolno občuješ z ne tako redko odlično »mouth-to-dick« akcijo. ”
Tako ravna z njimi zato, ker si misli, da je to edini način kako priti do posteljnih užitkov. V bistvu on sploh ne spoštuje žensk, gre se mu samo za tistih 5 minut, ko bo šla na kolena in mu ga konkretno pofafala.
Človek, če bi ti bolj pozorno prebral ta članek, bi hitro ugotovil, da si ravnokar opisal avtorja.
Poglej kaj je napisal : “Ob vsem tem pa še redko in kvalitetno spolno občuješ z ne tako redko odlično »mouth-to-dick« akcijo. ”
Tako ravna z njimi zato, ker si misli, da je to edini način kako priti do posteljnih užitkov. V bistvu on sploh ne spoštuje žensk, gre se mu samo za tistih 5 minut, ko bo šla na kolena in mu ga konkretno pofafala.[/quote]Ne!
Gre za to da ob vsem tem dobi tudi to, brez težav in ne rabi iskat drugje in delat osla iz sebe.
Težko razumet?
Problem pri mnogih, ki ste prebrali ta članek je, da ne znate brat med vrsticami. Če bi on res spoštoval punce, bi potem vsaj kje vmes napisal, da se rad druži z njo, da to kar dela, da dela z veseljem, ker bi jo rad osrečil in ji s tem prikazal nasmešek na obrazu itd. Ta blog je napisan ful suhoparno, nehumano, njemu je vse jasno kaj mora delat, vse ima popredalčkan, to gre tam, to pa tam, v zameno dobim pa to. Ne bi se čudil, da ta človek še v življenju ni imel punce, kaj šele, da ga je kdaj namočil. Eh, kok ste naivni… :>
Še to. Vsi, ki smo že kdaj bili v resni zvezi vemo kako je, ko spoštuješ svojo žensko. Dvomim, da bi kdo od vas javno omenil tole mouth-to-dick akcijo. Mislim, da sem s tem vse povedal.
Človek, če bi ti bolj pozorno prebral ta članek, bi hitro ugotovil, da si ravnokar opisal avtorja.
Poglej kaj je napisal : “Ob vsem tem pa še redko in kvalitetno spolno občuješ z ne tako redko odlično »mouth-to-dick« akcijo. ”
Tako ravna z njimi zato, ker si misli, da je to edini način kako priti do posteljnih užitkov. V bistvu on sploh ne spoštuje žensk, gre se mu samo za tistih 5 minut, ko bo šla na kolena in mu ga konkretno pofafala.[/quote]Ne!
Gre za to da ob vsem tem dobi tudi to, brez težav in ne rabi iskat drugje in delat osla iz sebe.
Težko razumet?[/quote]
Ampak mi hočemo SAMO to drugega pa ne…. in zato tako naredimo ženske pa v jok pa na drevo…
problem je v tem ker velika večina moških tega noče oz. vsak moški lahko najde na ženski nekaj brez česar bi bilo bolje, samo pretehtamo vsi moški kaj nam je lažje dobit drugo ali se ustalit z to in to prenašat…
no tisti kao resni so ravno to, nimajo dovolj sposobnosti da bi lahko bili neresni ampak se ‘zresnijo” razlog pa je da drugač ne dobijo oz tolko težje da raje prenašajo in se prilizujejo tisti eni ki jim pač da…
Se strinjam. Prebrala sem članek in imam enak občutek. Kje je spontanost, kje je tisto veselje ob spoznanju, da je cel svet tvoj? Kje je napisal, da je žensko začutil, da zanj obstaja samo ona in da je srečen do onemoglosti? Kje je napisal, da mu ženska vse to vrača prostodušno in iskreno – ne zato, ker je dober do nje????
Tako ne gre. To je samo zbirka navodil za “poslovno” zvezo moškega in ženske, v pogodbi pa so zapisane ugodnosti, ki pripadajo posameznemu pogodbenemu partnerju ob izpolnjevanju določenih pogojev……Prava žalost.
Mi beremo med vrsticami in nam je logično, da jo je osrečil in prikazal nasmešek na obrazu, če je ženska do njega tako radodarna. Nek razlog že ima. Težko je pa to nekomu razumet, ki tega še ni doživel. Tudi to vemo.
Mogoče pa samo ni (več) zaljubljen in bolj “realno” opisuje situacijo. Zgleda res, kot da gre za navodila, po drugi strani pa ne gre prehitro soditi. Mogoče ima samo slab besedni zaklad, tako kot jaz. Jaz si lahko predstavljam to zgodbo na dva načina. Da tip vse to počne iz spoštovanja do nje ali pa to počne po nekih navodilih. Le da, tega slednjega ne moreš dolgo furati, ker postane prenaporno. :))
Vse skupaj je eno samo sranje. Mimogrede, avtor piše o povprečni ženski. Kdor si išče partnerja za zvezo, ki bi naj bila na dolgi rok, bo želel več kot povprečje. Bolje rečeno, nekoga, ki bi naj imel več. Dodatek. Tisti več, ki prevaga, da ne želiš samo potisniti, odpirati vrat, leposliniti, fejkati… V vsem skupaj ni nič natur, sama šminka, kot priročnik, kako po hitrem izpasti dedc, samo, da nisi sam. Nekatere izjave so v vsem šmornu še kako res, toda kaj ti nuca vsa jaka podlaga ‘znam biti ded’, če je zadeva prisiljena. Preveč drame, premalo spontano, za fasado pa popačeni ksihti. Ko pa maske letijo, pa se vsi čudijo. Zelo moderno, delati se, da obvladaš. Trotlarija.
Forum je zaprt za komentiranje.