Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tip ni napovedal, da se bo še nekdo pridružil

Tip ni napovedal, da se bo še nekdo pridružil

Lepo pozdravljeni vsem na tem forumu.

Ker sem malo v dilemi in ne vem, kaj naj si mislim in ali čutim prav ali narobe, me zanima, kako se vam zdi tale primer:

S prijateljico sva povabile enga frenda (zelo dobrega znanca) na pijačo, ker se spozna na dosti zanimivih stvari – energijska terapija, yoga, tai chi in smo želele o tem več zvedet. Pogovor je potekal gladko, vse ok. Vmes si je tip nekajkrat izmenjal sms sporočila, vendar to ni bilo moteče. Po 2 urah zanimivega pogovora, pa je nenadoma prišla ena punca, njegova prijateljica – nista se objela in niti poljubila. Vse 3 nas je predstavil in nato je pogovor na kratko obnemel in nekako po hitrem postopku končal., ker smo se me 2 kmalu poslovile in odšle. Ni zgledalo, da se nas želi rešit ali da smo mu naporne, ker je sam zelo sodeloval.

Sedaj mene zanima:
Ali je normalno, da če veš, da bo nekdo se pridružil družbi, da se ga napove?
Meni je to nekaj obveznega in tudi se mi kaj takega še sploh ni zgodilo.

Kot drugo pa, kaj bi lahko privedlo do tega, da se nekdo ne odloči povedat, da pride še nekdo?
Zdi se mi prav, da smo o tem obveščeni. V končni fazi, pa mislim, da bi blo še najbolj prav, da je on nas vprašal, če lahko k nam prisede še nekdo, saj smo mi njega povabile in ne on nas.

Za vsa vaša mnenja se že zdaj zahvaljujem!


Zame je povsem normalno.

Recimo, da se mu ni zdelo omembe vredno?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ste mu plačale za 2 uri pogovora?:) Ne, torej ne vem kaj je moteče? Meni se ne zdi nič čudnega.

Če nimaš težav, si jih pač ustvarjaš. :/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

:))))) Če je to res edini razlog, da ste se srečale z njim, ne bi smel bit problem, če se vam je pridružila še ena, ki verjetno tudi ve kaj o tej temi, če je njegova prijateljica 😉
Zakaj bi pa bilo moteče če je prisedla? :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

a si mislila, da boste samo ve molzne krave za te tipe, ki prodajajo to robo naokoli? TAkih žensk, ki se filajo s tem je na tone.

Ne obsojaj prehitro. Lahko bi bilo tako:

Tip je predvideval, da bo z vama kako uro, uro in pol – in se je pač zmenil za naprej. Ko je videl, da se bo pogovor zavlekel, ni želel vaju kar odpikati, ampak je bejbo s prvim sms-om najprej malo zadržal, potem ko je še trajalo, pa jo je z drugim sms-om preusmeril tja, kjer ste sedeli. Ker niste obdelovali nič osebnega, le splošne teme, ni videl težave, če bi bila prisotna še ena oseba. Po tvojem opisu se mi namreč zdi skuliran in nekompliciran.

:))))) Če je to res edini razlog, da ste se srečale z njim, ne bi smel bit problem, če se vam je pridružila še ena, ki verjetno tudi ve kaj o tej temi, če je njegova prijateljica 😉
Zakaj bi pa bilo moteče če je prisedla? :/[/quote]

Se strinjam z On_ moškim 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close