Tinca
https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/tina-gaber-golob-pokazala-svojo-porocno-obleko-video/ Je dodatn komentar sploh potrebn??
kenguru, 14.09.2025 ob 20:52
Če klikneš na IG, je za zvočno podlago dala en komad, ki omenja Escobarja – da se ljudstvo ne bo več spraševalo, zakaj bela poročna obleka. 🙂 Glede na dolžino vlečke upa, da ga bo še dolgo zastonj vlekla. 😉
No saj naj si pobrskajo video s podlago, da bo efekt pravi.. res plemenito priznanje k čemu strmi.
Simbol, 14.09.2025 ob 21:24
Ne spodobi se, da bi se prva dama ali katerakoli javna oseba oklicala za Pabla Escobarja, saj je bil Escobar znan kot eden najbolj brutalnih in razvpitih narkokraljev v zgodovini, odgovoren za na tisoče smrti, korupcijo in uničenje družbenih struktur.
Ona Se identificira z uničenjem, rušenjem družbenih struktur, korupcijo.
Imela je najboljši namen, a je žal kiksnila. Me pa pri tem zanima vloga protokola. Ali ni tako, da vsakega novinca na neki funkciji oziroma osebe, ki se pojavljajo v politični javnosti, malo vzamejo v roke? Vsaj morali bi, da ga poučijo o osnovah protokola in njegovih pristojnosti, če jih že sam ne ve. Tudi pri vseh pomembnih zadevah pojavljanja in delovanja v javnosti bi morala biti obveznost, da jih vsaj v osnovi “požegna” protokol.
Protokol, 15.09.2025 ob 13:13
Imela je najboljši namen, a je žal kiksnila. Me pa pri tem zanima vloga protokola. Ali ni tako, da vsakega novinca na neki funkciji oziroma osebe, ki se pojavljajo v politični javnosti, malo vzamejo v roke? Vsaj morali bi, da ga poučijo o osnovah protokola in njegovih pristojnosti, če jih že sam ne ve. Tudi pri vseh pomembnih zadevah pojavljanja in delovanja v javnosti bi morala biti obveznost, da jih vsaj v osnovi “požegna” protokol.
Zajeb.. je Golob in ne protokol. Preden je bila soproga je bila njegova escort. S takimi se protokol ne ubada.
Ona sama pa takoj ko je dobila priimek Golob je dobila idejo, da je zdaj ona pv in si vzela stvari, ki ji ne pripadajo. Odgovoren za to je spet Golob, ker ona je nad njim ter posledično nad zakoni .
Marie Antoinette vibes, popoln tone deafness, ženska ne razume, da gre Slovencem razkazovanje luksuza že itak v nos, da pa to počneš, ko živiš od njihovega denarja, ko si prejemnik javnih sredstev, je pa absurdno, ta dva sta popolnoma odtujena od realnosti navadnih ljudi.
Kar je pa dejansko dobra novica, ker si z vsako potezo odtujita več volilcev, še enega mandata te vlade si ne moremo špogat, že zdaj imamo 4. najvišjo inflacijo v celi OECD, še en dvig plač javnemu sektorju in bomo dobili zlato medaljo, inflacija je pa oblika davka, navadni ljudje imajo toliko manj v žepu zaradi Robija.
Bil je znan ljudem tudi kot dobrotnik, pomagal mnogim, tako da ni samo eno. Prav tako kar se tiče korupcije ne moreš o njemu na piko črno dajat ampak samo pove, da je držvna banda koruptivna in tudi mafija. Kajti če bi bila državna banda poštena potem korupcije ne bi bilo al kako? Dajte malo logike uporabljat.
Darko629, 15.09.2025 ob 21:29
Bil je znan ljudem tudi kot dobrotnik, pomagal mnogim, tako da ni samo eno. Prav tako kar se tiče korupcije ne moreš o njemu na piko črno dajat ampak samo pove, da je držvna banda koruptivna in tudi mafija. Kajti če bi bila državna banda poštena potem korupcije ne bi bilo al kako? Dajte malo logike uporabljat.
Za @Simbol
Forum je zaprt za komentiranje.