Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tinca

Tinca

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/tina-gaber-golob-pokazala-svojo-porocno-obleko-video/ Je dodatn komentar sploh potrebn??

Vse so enake …

Kaj bi ti komentirala? Baje so ga pošmrkale, ja … Najverjetneje ima Golob otroka s PP, ker tudi on šmrka že od nekdaj …

Če klikneš na IG, je za zvočno podlago dala en komad, ki omenja Escobarja – da se ljudstvo ne bo več spraševalo, zakaj bela poročna obleka. 🙂 Glede na dolžino vlečke upa, da ga bo še dolgo zastonj vlekla. 😉

 

Odgovor na objavo uporabnika
kenguru, 14.09.2025 ob 20:52

Če klikneš na IG, je za zvočno podlago dala en komad, ki omenja Escobarja – da se ljudstvo ne bo več spraševalo, zakaj bela poročna obleka. 🙂 Glede na dolžino vlečke upa, da ga bo še dolgo zastonj vlekla. 😉

 

No saj naj si pobrskajo video s podlago, da bo efekt pravi.. res plemenito priznanje k čemu strmi.

Ne spodobi se, da bi se prva dama ali katerakoli javna oseba oklicala za Pabla Escobarja, saj je bil Escobar znan kot eden najbolj brutalnih in razvpitih narkokraljev v zgodovini, odgovoren za na tisoče smrti, korupcijo in uničenje družbenih struktur.

Odgovor na objavo uporabnika
Simbol, 14.09.2025 ob 21:24

Ne spodobi se, da bi se prva dama ali katerakoli javna oseba oklicala za Pabla Escobarja, saj je bil Escobar znan kot eden najbolj brutalnih in razvpitih narkokraljev v zgodovini, odgovoren za na tisoče smrti, korupcijo in uničenje družbenih struktur.

Ona Se identificira z uničenjem, rušenjem družbenih struktur, korupcijo.

Pač ženska je fejst neumna, pa sama ne vidi tega. Prvo oh in sploh tajnost, varnostniki,da se seveda prostitutka počuti priviligirano,potem pa sama razkazuje fotografije. Država tone, butec pa je oženil prostitutko brez delovne dobe.

Odgovor na objavo uporabnika
Jel da, 15.09.2025 ob 00:38

Ona Se identificira z uničenjem, rušenjem družbenih struktur, korupcijo.

Sploh ves, komu pripada naziv prva dama? Obup kaj tukaj pišete. Same žaljivke. Karma bo usekala, nič bat.. Ne želi si tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Mmm090, 15.09.2025 ob 10:43

Sploh ves, komu pripada naziv prva dama? Obup kaj tukaj pišete. Same žaljivke. Karma bo usekala, nič bat.. Ne želi si tega.

Njej sigurno ne. Mi v slo prve dame nimamo. Imamo pa prvega soproga, pač imamo predsednico države gospo Pirc Musar.

A na sliki s prijateljicami, s tisto pahljačo delujejo vse skupaj kot prostituke v bordelu.

Imela je najboljši namen, a je žal kiksnila. Me pa pri tem zanima vloga protokola. Ali ni tako, da vsakega novinca na neki funkciji oziroma osebe, ki se pojavljajo v politični javnosti, malo vzamejo v roke? Vsaj morali bi, da ga poučijo o osnovah protokola in njegovih pristojnosti, če jih že sam ne ve. Tudi pri vseh  pomembnih zadevah pojavljanja in delovanja  v javnosti bi morala biti obveznost, da jih vsaj v osnovi “požegna” protokol.

Odgovor na objavo uporabnika
Protokol, 15.09.2025 ob 13:13

Imela je najboljši namen, a je žal kiksnila. Me pa pri tem zanima vloga protokola. Ali ni tako, da vsakega novinca na neki funkciji oziroma osebe, ki se pojavljajo v politični javnosti, malo vzamejo v roke? Vsaj morali bi, da ga poučijo o osnovah protokola in njegovih pristojnosti, če jih že sam ne ve. Tudi pri vseh  pomembnih zadevah pojavljanja in delovanja  v javnosti bi morala biti obveznost, da jih vsaj v osnovi “požegna” protokol.

Zajeb.. je Golob in ne protokol. Preden je bila soproga je bila njegova escort. S takimi se protokol ne ubada.

Ona sama pa takoj ko je dobila priimek Golob je dobila idejo, da je zdaj ona pv in si vzela stvari, ki ji ne pripadajo. Odgovoren za to je spet Golob, ker ona je nad njim ter posledično nad zakoni .

 

Marie Antoinette vibes, popoln tone deafness, ženska ne razume, da gre Slovencem razkazovanje luksuza že itak v nos, da pa to počneš, ko živiš od njihovega denarja, ko si prejemnik javnih sredstev, je pa absurdno, ta dva sta popolnoma odtujena od realnosti navadnih ljudi.

Kar je pa dejansko dobra novica, ker si z vsako potezo odtujita več volilcev, še enega mandata te vlade si ne moremo špogat, že zdaj imamo 4. najvišjo inflacijo v celi OECD, še en dvig plač javnemu sektorju in bomo dobili zlato medaljo, inflacija je pa oblika davka, navadni ljudje imajo toliko manj v žepu zaradi Robija.

Pa tudi to, da je šla kot “First Lady” pisat ambasadorjem po Ljubljani, naj naredijo video v podporo Palestini, kaže na komaj verjetno bebavost.

Edina rešitev za Robija zdaj je, da javno objavi, da je Gabrca oseba s posebnimi potrebami in upa na usmiljenje.

Prva mafijska princesa Slovenije. Sam vprašanje če ve kdo je bil Escobar?

ampak- kako ne šteka, da – nje – niso volilci izvolili…čudno to…

Bil je znan ljudem tudi kot dobrotnik, pomagal mnogim, tako da ni samo eno. Prav tako kar se tiče korupcije ne moreš o njemu na piko črno dajat ampak samo pove, da je držvna banda koruptivna in tudi mafija. Kajti če bi bila državna banda poštena potem korupcije ne bi bilo al kako? Dajte malo logike uporabljat.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko629, 15.09.2025 ob 21:29

Bil je znan ljudem tudi kot dobrotnik, pomagal mnogim, tako da ni samo eno. Prav tako kar se tiče korupcije ne moreš o njemu na piko črno dajat ampak samo pove, da je držvna banda koruptivna in tudi mafija. Kajti če bi bila državna banda poštena potem korupcije ne bi bilo al kako? Dajte malo logike uporabljat.

Za @Simbol

Ta poroka je zabila žebelj, da drugega častnega kroga ne bo tekel.

Če bi bila samo inluencerka, bi rekla ok, je ena med takimi. Ampak na to pozicijo je zbiranje verodostojnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4772, 15.09.2025 ob 21:50

Ta poroka je zabila žebelj, da drugega častnega kroga ne bo tekel.

Če bi bila samo inluencerka, bi rekla ok, je ena med takimi. Ampak na to pozicijo je zbiranje verodostojnosti.

Itak. Podpisem glede verodostojnosti.

 

tako kot sem pričakoval, bordel

Naj jača ??

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close