Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ti či

ti či

Kaj je to zdaj en “ti či” (tisti obližek) , ki ga konstantno ponujajo na fop shopu. Ima katera že izkušnje s tem?
Je mogoče da bi delovalo?

Kam se da tisti obližek oz. za kaj naj bi bil?

a za hujšanje? seveda deluje, kako ne bi !!!!!!

jao

Ma ja no … najprej greš na večerjo in se naješ, vmes pa še hujšaš … PA KDO ŠE VERJAME TEM PRAVLJICAM !!!!

Svašta !!!

Mogoče se da ta obližek čez usta. Potem pa sigurno pomaga.

ne morem verjet, res, da ljudje še vedno nasedajo. neumnost brez meja…

Ha ha, ko sem jaz prvič videla to reklamo – sem ujela ravno tam, kjer pokažejo, ko ima neka ženska na rami obliž – sem si mislila, ja hudiča, a zdaj pa ta kontracepcijski obliž kar na top shop prodajajo?? No, pa sem še malo pogledala, potem me je pa itak skoraj kap. :))) Smejala sem se pa tako … Kaj vse si ne bodo izmislili.

Se pa strinjam z mali2. 🙂

Lep večer,
Barbara

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close