ti či
Ha ha, ko sem jaz prvič videla to reklamo – sem ujela ravno tam, kjer pokažejo, ko ima neka ženska na rami obliž – sem si mislila, ja hudiča, a zdaj pa ta kontracepcijski obliž kar na top shop prodajajo?? No, pa sem še malo pogledala, potem me je pa itak skoraj kap. :))) Smejala sem se pa tako … Kaj vse si ne bodo izmislili.
Se pa strinjam z mali2. 🙂
Lep večer,
Barbara
Forum je zaprt za komentiranje.