Težko do resne partnerke.
Js sem samski 🙂 Koliko pomladi pa ti šteješ?[/quote]
Kaj pa če jeseni ali zim? Saj ne veš, v katerem letnem času je rojena, lol
Do česa ste zdaj prišli? Do tople vode, da smo si ljudje različni. Kako sprejemat razlike pa je potem 2. letnik ali kako?[/quote]
Hahaha…. dobra, Krivokljun 😀
Js sem samski 🙂 Koliko pomladi pa ti šteješ?[/quote]
Kaj pa če jeseni ali zim? Saj ne veš, v katerem letnem času je rojena, lol
Do česa ste zdaj prišli? Do tople vode, da smo si ljudje različni. Kako sprejemat razlike pa je potem 2. letnik ali kako?[/quote]
🙂
Osvežujoče, krivkljunka. Na naslednji piknik, te zopet povabim. 🙂
Kaj pa če jeseni ali zim? Saj ne veš, v katerem letnem času je rojena, lol
Do česa ste zdaj prišli? Do tople vode, da smo si ljudje različni. Kako sprejemat razlike pa je potem 2. letnik ali kako?[/quote]
🙂
Osvežujoče, krivkljunka. Na naslednji piknik, te zopet povabim. :)[/quote]Ona bo že prišla, ti si bolj “nesigurna”…. 😉 :)))
Dragunov, meni se zdi, da si zastavil čisto narobe.
Kaj in kako veš ti!
Jaz se začel letati za bejbami pri 16-ih letih in tudi delal tiste smešne gibe in ostalo, kar pripada tej dejavnosti, pa si pri 30+ nisem domišljal, da imam izkušnje.
Zna biti, da si imel slabo učiteljico, ali pa nisi dojemljiv za vse tisto, kar je treba znati.
Po 40+ letih ukvarjanja z bejbami, sem se na silvestra naučil še eno novost! Ne mislim razglabljati, kaj in kako, vendar imaš po moje problem, ki ga ne znaš videti!!!!
Forum je zaprt za komentiranje.