Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Težavna moška srednja leta

Težavna moška srednja leta

Ma ajde.:))))
Možno je obratno stanje in se tretji ekstremnih: obojestransko zapacanost.[/quote]

Ok, da ne bom krivičen, seveda. Tudi ženska je lahko v srednjih letih še seksulja, medtem ko ima tip že posušen regrat med nogami, pa še brez denarja. Sej taki tipi potem pustijo ženskam, da se (z)gonijo, eni se pa ločijo. Praktično, če sta si tok različna po vitalnosti/premoženju na starejša leta, sta samo ti dve možnosti, ločitev al pa prosta cona.

Če se je zapustila, bo itak vzela nazaj, itak nima izbire. Če se pa ni, pa lahko obdeluješ vse kajne, dokler si še pri močeh. V srednih letih pridemo do razpotja, prosta cona al pa ločitev. No razno seveda, da obema odmre že vse, pa sta sam še zato skup da en drugmu žlico v usta nosita.

Če se je zapustila, bo itak vzela nazaj, itak nima izbire. Če se pa ni, pa lahko obdeluješ vse kajne, dokler si še pri močeh. V srednih letih pridemo do razpotja, prosta cona al pa ločitev. No razno seveda, da obema odmre že vse, pa sta sam še zato skup da en drugmu žlico v usta nosita.[/quote]

Oprosti, ne razumem, dej mi razloži.
Zakaj ne bi imela izbire? Zakaj bi ga morala ITAK jemati nazaj?

Ma ajde.:))))
Možno je obratno stanje in se tretji ekstremnih: obojestransko zapacanost.[/quote]

Ok, da ne bom krivičen, seveda. Tudi ženska je lahko v srednjih letih še seksulja, medtem ko ima tip že posušen regrat med nogami, pa še brez denarja. Sej taki tipi potem pustijo ženskam, da se (z)gonijo, eni se pa ločijo. Praktično, če sta si tok različna po vitalnosti/premoženju na starejša leta, sta samo ti dve možnosti, ločitev al pa prosta cona.[/quote]

Mislim, da je prosta cona potrebna celo življenje. Človek ni narejen za enega partnerja. V življenje z enim partnerjem /v današnji kulturi/ nas je prisililo lagodje-komotnost in ekonomija.

Za prosto cono je predvsem potreben denar. Tukaj ne mislim na neposredno plačevanje seksa. Stane pa vse ostalo. Pijača, jedača, soba, dopust…
So pa tudi poenostavitev, ki pa so vse prej kot lagodnost..

Sicer pa ravno to “pedenanje”. Če maš denar. A zato rabiš staro babo, da te žre še zravn ? Najameš sladke študentke, te strežejo spredaj pa zadaj za male pare. Če rabš medicinsko oskrbo pa isto medicinsko sestro, mlado, napeto ritko, z joški, si takoj bol zdrav.

Seveda so ene ženske še odlične na starost, samo na tem je treba delat že davno prej, da si naberejo minerale ipd. pa vse za na starost… Večina jih pa lepo serje do 45-50ega, potem se pa začne dohtar za dohtarjem, kdo bo to prenašal, tip pa že od 20-30 na sebi dela, prej se mu je smejala, da je treba vsega pomalu pa to, pol naj pa z njo po bolnicah hodi, medtem ko njega piton v hlačah razmetava ? Drugo je, če sta se res trudila oba skupi, pa doleti nesreča, bolezen.. No pa tud tukaj, mora biti ženska tok fer, da pusti tipu, da se grem malo zlaufat vsaj eno obdobje 🙂 Jaz bi ženski pustil, da se gre nataknit, če bi mel motnje tiča (začasno). Fairplay.

Tko da, še enkrat, če že greš v poroko/otroke, lohk jamčimo za ene 20let, tok da otroc odrastejo pa vse, če sta pa tok različno rastla pa je treba dat cono al pa se ločit in vzet mlajšo/zdravejšo, jasno.

Pripis. En od mladosti pazi na hrano (presek klinike in alter), ne kadi, ne pije, športa. Medtem ko ženska poje vse, kadi, nabira obloge, kolonije bolezni in vse… k prilezejo na dan ponavad šele po ko se bliža pavza in tip naj pa potem to prenaša ? 20let je delala s telesom kot s smetnajkom, tip k se je 20let pazil pa odrekal naj pa potem ta smrad uživa, ja hvala lepa. Vzameš morda tud eno podobne starosti, k se je pazila oz. ji je telo bol odpuščalo ALI pa vzameš MLAJŠO/MLADO, te so pa zdrave, tud če se ne pazijo kaj dosti, če majo vsaj približno dobro genetsko zapuščino. Ker tud avto k kupiš nov, še tako malomarnemu lastniku bo kar dolgo služil, ker je nov, pol v 10-20ih letih pa se vidi za kerga so dobro skrbeli… :)

En se je moral žrtvovat, jebi ga.

To bo ja.
Verjamem, da je v tvoji glavi vse super.
Čist škoda, da sta praksa in realno življenje drgačna.

Če se je zapustila, bo itak vzela nazaj, itak nima izbire. Če se pa ni, pa lahko obdeluješ vse kajne, dokler si še pri močeh. V srednih letih pridemo do razpotja, prosta cona al pa ločitev. No razno seveda, da obema odmre že vse, pa sta sam še zato skup da en drugmu žlico v usta nosita.[/quote]

Oprosti, ne razumem, dej mi razloži.
Zakaj ne bi imela izbire? Zakaj bi ga morala ITAK jemati nazaj?[/quote]

Ti odgovarjaš samo sebi v prid. Tudi ženska lahko v vsakem svojem obdobju zboli ali slično in jo moški streže.

Oprosti, ne razumem, dej mi razloži.
Zakaj ne bi imela izbire? Zakaj bi ga morala ITAK jemati nazaj?[/quote]

Ti odgovarjaš samo sebi v prid. Tudi ženska lahko v vsakem svojem obdobju zboli ali slično in jo moški streže.[/quote]

Kaj odgovarjam? Tukaj sprašujem, ker ti trdiš da je ITAK samoumevno, da ga bo
jemala nazaj…
Pa me čist lepo zanima zakaj?

Jah po 20+ letih zakona se ženska tako navadi na enega, da ga ne bo nikoli pozabila, ogenj lahko le pade, ugasne nikoli. Še tako bogo žerjavico se da razpihati, sploh če si bil prej 20+ let dober mož 🙂 le pač potrebuješ malo poživila tisto zadnjo OKNO k boš morda še lahko trdo vtikal, za ostale 3 balzacove povesti bo še čas do smrti, le vtikanje je minljivo. Potem je tukaj še življensko lepilo, otroci. In če se je zanemarila, kdo jo bo vzel ? Staro babo z otroki, taki je najcenejše da prejšnega nazaj vzame, saj pozna njegove prednosti&slabosti. Pri ostalih pa samo prednosti, potem jo pa kar iznenada začne daviti ipd. Stari desci so hudič, cenej jo pride da starega vzame nazaj. Četudi ma slabosti, so vsaj predvidljive. Analogija v poslu je, da je ceneje starega kupca obdržat kot novega pridobit. Večne samske tega verjetno ne boste razumele, a ločenke bodo, redke pa priznale seveda 🙂 Itak pa ženske zavidajo ostalim, k so sposobne descom oprostit, čeprav imajo izbiro. No pa itak saj govorimo zgolj o SPOLNI pomladi v srednjih letih, ni treba nobenmu niti vedeti, še ženski ne pravzaprav, sam če pa zve, se ji pa splača odpustit, nazaj vzet al pa tolerirati že vmes. No pa tud če je par let vmes nenazadnje, itak bo najverjetneje še vedno sama, se da nazaj priliznit. Eni se je moški odkupil tako, da je njeni hčerki naredil hišo, pa sta bla happy. Taka, ki ne jemlje nazaj ga pa itak ni vredna, je bolj tako potem, hehe. Sam mislim da v večini primerov se da nazaj, če nista oba trmasta.

*Honore de Balzac: Okrogle povesti, smisel življenja: hladno piti, toplo jesti, mehko se otrebiti in trdo vtikati.

Jah po 20+ letih zakona se ženska tako navadi na enega, da ga ne bo nikoli pozabila, ogenj lahko le pade, ugasne nikoli. Še tako bogo žerjavico se da razpihati, sploh če si bil prej 20+ let dober mož 🙂 le pač potrebuješ malo poživila tisto zadnjo OKNO k boš morda še lahko trdo vtikal, za ostale 3 balzacove povesti bo še čas do smrti, le vtikanje je minljivo. Potem je tukaj še življensko lepilo, otroci. In če se je zanemarila, kdo jo bo vzel ? Staro babo z otroki, taki je najcenejše da prejšnega nazaj vzame, saj pozna njegove prednosti&slabosti. Pri ostalih pa samo prednosti, potem jo pa kar iznenada začne daviti ipd. Stari desci so hudič, cenej jo pride da starega vzame nazaj. Četudi ma slabosti, so vsaj predvidljive. Analogija v poslu je, da je ceneje starega kupca obdržat kot novega pridobit. Večne samske tega verjetno ne boste razumele, a ločenke bodo, redke pa priznale seveda 🙂 Itak pa ženske zavidajo ostalim, k so sposobne descom oprostit, čeprav imajo izbiro. No pa itak saj govorimo zgolj o SPOLNI pomladi v srednjih letih, ni treba nobenmu niti vedeti, še ženski ne pravzaprav, sam če pa zve, se ji pa splača odpustit, nazaj vzet al pa tolerirati že vmes. No pa tud če je par let vmes nenazadnje, itak bo najverjetneje še vedno sama, se da nazaj priliznit. Eni se je moški odkupil tako, da je njeni hčerki naredil hišo, pa sta bla happy. Taka, ki ne jemlje nazaj ga pa itak ni vredna, je bolj tako potem, hehe. Sam mislim da v večini primerov se da nazaj, če nista oba trmasta.

*Honore de Balzac: Okrogle povesti, smisel življenja: hladno piti, toplo jesti, mehko se otrebiti in trdo vtikati.[/quote]

Lepo si to razložil. 🙂
In v teoriji kar drži. Ampak v praksi pa ženske medtem, ko možakar odfrli doživljat
“spolno pomlad” večinoma ugotovijo, kako je fajn, ko lahko enkrat za spremembo
delajo točno tisto, kar se jim ljubi….spijo dokler jim paše, jejo ko in kar jim paše, ali
skuhajo ali ne skuhajo, imajo čas KONČNO enkrat samo zase.
In se navadijo.
In jim je fino. Za seks VEDNO lahko dobi koga za zraven, ki ga potem lepo pošlje
domov in ga ni treba pedenat in poslušat.
Jaz bi recimo takemu moškemu čist lepo odpustila, nimam nič proti, da bi bila na
prijateljski bazi….vzela ga pa ne bi nazaj.
Če mi nisem dovolj….pol mu pač nisem dovolj. Če mu nisem bila prej, mu nisem tudi zdej.

Puščavski pes, imaš popolnoma prav. Včasih so bili ljudje iz ekonomskih razlogov, zato se je sploh pojavilo, tudi poroka ni nič drugega kot PRAVNA pogodba (zakon), da imajo (največkrat) ženske neke pravice in ugodnosti, danes ko so tok neodvisne že, zakaj bi šel poroka za kredit enmu k ma večji prihodek od tebe ?

Ja treba je denar, če ne moraš biti zvest, sploh če si odvisen, te lohk baba vrže ven, če zve da si ga vtikal kam, tko da si tipi ne upajo. Zato potem pride da so bogati moški prasci, valda ker so lohk. Isto kot so lepotice arogantne, zato ker so lahko. https://www.youtube.com/watch?v=XJwRuNtvDTk

Ja ljubica je pocen, dokler ne začne srat, da bo ženi povedala, potem pride pa lahko dražja kot najdražja prostitutka.

V glavnem, finta je SAMO ENA. Ker večini žensk v tej družbi ta prosta cona ne bo šla v glavo še dolgo časa, če sploh kdaj, je dejstvo da bi ob “prevari” znorele. Tako da glede na to kakšno žensko imaš, moraš preračunat če se ti splača tvegat. Če imaš neko srednjo žensko, mislim da se splača, ker četudi bo zvedla, ne bo take drame, medtem ko če imaš lepotico (ta te že tako drago pride), pa potem preučiš a se ti splača tvegat, ker te bo ta lepotica takoj zapustila. Varali pa bi vsi, če bi imeli možnost, jasno. Samo za ene je tveganje preveliko, ker lahko izgubijo ugodnosti ali pa lepotico. Ne vem pa kaj je bolje, Srednjo pa lahko bol breskrbno potešiš potrebo še zravn al pa eno vrhunsko, pa nikol ne (tvegaš) z varanjem, ker ti tudi ona sama veliko že nudi, samo je pa DRAGA skos, ljubice pa sam občasno:) Se prav je dilema al višji fiksni strošek pa nižji variabilni al pa obratno 🙂

Moški potrebujemo VAREN pristan doma (skrbno in zvesto ženo, čimboljšega zdravja in videza seveda), sem pa tja pa zraven še malo vznemirjenja. In smo lahko SREČNO poročeni do smrti. Če pa tega ne morete vzeti v zakup, sploh če ste povprečne al pa še manj, s starostoji je že povprečje klavrno, morate biti nadpovprečne… potem pa ni druge kot ločitev kajne 🙂

Problem nastane seveda v štartu, ker vsak moški zase MISLI, da je nadpovprečen.
In da mu gori napisano PRIPADA.
In pol ga udari bridka resnica….

Morda, samo to gre lažje pri 30ih, tudi 40ih.. Ko so pa ženske 50+ jih pa večkrat kot ne, samskost razžira, nostalgija poplavi glavo pa tako naprej…

Pa ne vem zakaj ženske skos težite s tem “če mu nisem dovolj”. To namo nikol skup prišli. Se prav ne sme tip nobene pogledat več, nobenga porniča, nič, niti pomislit, samo na ENO. Še če ga kdaj vrže, ga mora ne ženo.
Če je odgovor NE, potem se razumemo, kar pa ženske na razumete je da, za tipa ni take (čustvene) razlike al si ga vrže na pornič al pa ga v eno živo porine. Drugo je, če z ljubico delata na kakšnem življenskem projektu skupaj pa to no.. Ah babe 🙂 Vidš, zato je bol bit tih. Ene so baje k razumejo no, sam po moje majo že dost moških hormonov, al so pa zelo zelo pametne pa napredne. Moški mamo radi žene, samo sem pa tja nam narava veli, da si poželimo še drugega mesa, drugače bi že davno izumrli.

Problem nastane seveda v štartu, ker vsak moški zase MISLI, da je nadpovprečen.
In da mu gori napisano PRIPADA.
In pol ga udari bridka resnica….[/quote]

Iz kje si pa to razbrala ? Potreba je eno, tole zgoraj pa ni lahko dobiti še težje pa vzdrževati 🙂 Mislim, da moški prej mislijo, da so podpovprečni, če ne bi bil itak vsak (težil da bi bil) gospodar, so pa bitches. To kar tukaj bereš pa vidiš so največkrat samo izpadi pa večvrednostni, v reali pa vidiš kako vsak dan žrejo drek pa nobene samozavesti, pa stalna potreba po merjenju kurcev. Isto velja za moške, logika. REalno se pa ve, da so ženske v pomanjkanju v srednjih letih, ker ženskam se v 40ih odtrga, bi rabile udarni stroj, medtem k tip ga mora že oživljan predno ga sploh lohk zarine notri, če si to mislila. Trenutno stanje med moškimi je bolj bogo, ženske ste bol pridobile na samozavesti.

Vidiš kako ne poznaš moških. Ni problem v tem, da mu nisi dovolj, ampak da si mu preveč. Podobno kot pri hrani, če si dlje časa na težki, se prebava ustavi in potrebuješ lažjo. Saj potem se zadeva sčasoma uredi. Ampak je treba naprej po pameti in bolj pogosto kombinirat :-)))

Vidiš kako ne poznaš moških. Ni problem v tem, da mu nisi dovolj, ampak da si mu preveč. Podobno kot pri hrani, če si dlje časa na težki, se prebava ustavi in potrebuješ lažjo. Saj potem se zadeva sčasoma uredi. Ampak je treba naprej po pameti in bolj pogosto kombinirat :-)))[/quote]

HAHA! FAk, na to pa sploh nisem pomislil. Ja! Preveč PEČENKE je! oz PIČUNKE, vsak dan isto…

Boom je the man (slo mix, epski refren) https://www.youtube.com/watch?v=rxWSlXtiCXw

Morda, samo to gre lažje pri 30ih, tudi 40ih.. Ko so pa ženske 50+ jih pa večkrat kot ne, samskost razžira, nostalgija poplavi glavo pa tako naprej…

Pa ne vem zakaj ženske skos težite s tem “če mu nisem dovolj”. To namo nikol skup prišli. Se prav ne sme tip nobene pogledat več, nobenga porniča, nič, niti pomislit, samo na ENO. Še če ga kdaj vrže, ga mora ne ženo.
Če je odgovor NE, potem se razumemo, kar pa ženske na razumete je da, za tipa ni take (čustvene) razlike al si ga vrže na pornič al pa ga v eno živo porine. Drugo je, če z ljubico delata na kakšnem življenskem projektu skupaj pa to no.. Ah babe 🙂 Vidš, zato je bol bit tih. Ene so baje k razumejo no, sam po moje majo že dost moških hormonov, al so pa zelo zelo pametne pa napredne. Moški mamo radi žene, samo sem pa tja nam narava veli, da si poželimo še drugega mesa, drugače bi že davno izumrli.[/quote]

Narobe, glih po 50tem ženske rade postanejo komot. Mal si poglej vdove in starejše
ločenke…kar zacvetijo.

Glede varanja pa tko – če sta oba zato, če sta zmenjena, da to počneta, pol ok.
Če pa ne, pa on njej laže in jo v glavo ruga….”draga a mi lohk speglaš ta lepo srajco
mam sestank”…da bo lep za ljubico…ki ji pol na polno šinfa “nemogočo babo, ji jo ma
doma”….podn. Tacga ne moreš več spoštovati, pa da si ne vem kaj.
In tisto, kako “ti narava veli”….je tudi izvirna. Narava ti tud veli, da se pobrigaš za zarod,
pa to veliko moških brez večjih težav ignorira….

Vidiš kako ne poznaš moških. Ni problem v tem, da mu nisi dovolj, ampak da si mu preveč. Podobno kot pri hrani, če si dlje časa na težki, se prebava ustavi in potrebuješ lažjo. Saj potem se zadeva sčasoma uredi. Ampak je treba naprej po pameti in bolj pogosto kombinirat :-)))[/quote]

Al pa vzami laksativ….

Problem nastane seveda v štartu, ker vsak moški zase MISLI, da je nadpovprečen.
In da mu gori napisano PRIPADA.
In pol ga udari bridka resnica….[/quote]

Iz kje si pa to razbrala ? Potreba je eno, tole zgoraj pa ni lahko dobiti še težje pa vzdrževati 🙂 Mislim, da moški prej mislijo, da so podpovprečni, če ne bi bil itak vsak (težil da bi bil) gospodar, so pa bitches. To kar tukaj bereš pa vidiš so največkrat samo izpadi pa večvrednostni, v reali pa vidiš kako vsak dan žrejo drek pa nobene samozavesti, pa stalna potreba po merjenju kurcev. Isto velja za moške, logika. REalno se pa ve, da so ženske v pomanjkanju v srednjih letih, ker ženskam se v 40ih odtrga, bi rabile udarni stroj, medtem k tip ga mora že oživljan predno ga sploh lohk zarine notri, če si to mislila. Trenutno stanje med moškimi je bolj bogo, ženske ste bol pridobile na samozavesti.[/quote]

No, ti že tko pišeš. Ampak potem se na srečo popraviš :-))
To cenim. :-))

Vidiš kako ne poznaš moških. Ni problem v tem, da mu nisi dovolj, ampak da si mu preveč. Podobno kot pri hrani, če si dlje časa na težki, se prebava ustavi in potrebuješ lažjo. Saj potem se zadeva sčasoma uredi. Ampak je treba naprej po pameti in bolj pogosto kombinirat :-)))[/quote]

Al pa vzami laksativ….[/quote]

in da jo potem samo odprdnem? :-))))))))))))))))

Vse k poznam so v kurcu. Ja res je da ene razbremeni, sam govoru sm o dobrem možu, k je mel ZGOLJ to napako, da je mal kavsal mlado koruzo. Ne mešat z unimi k so TRPELE v kletki pa na ketni, brez denarja, možnosti, svobode, izhoda…

Ne vem če se da zmenit. Če se da fajn. Če se pa ne da, lažeš ravno ne, maš zraven, pa kot vidiš zgoraj laufa. Je še vedno draga, se odlično razumeta, le malo gre nagon usmerjat kot strelovod, pa je potem miren in top.

In kaj se izklučuje tukaj, sploh če si 20let dal mir ? Kogar v 20ih letih od joške oz popkovine ne odrežeš, ga ne boš nikoli itak. Za zarod skrbet primarno je 20let DOVOLJ!!! Veš kaj narava veli ? Oplodi najlepšo žensko, še in še… Kaj je rekla, “narava veli”. Bod srečna, da se še borimo pri njej, sam slej k prej nas pa premaga. Veš kaj bi blo, da bi poslušali naravo ? Vsak bi mel po 50otrok, če bi jih lohk naredu.

No grem sedaj, je že 14:00 🙂 YU mode.

Al pa vzami laksativ….[/quote]

in da jo potem samo odprdnem? :-))))))))))))))))[/quote]

Ne, da si urediš prebavo.

Vidiš kako ne poznaš moških. Ni problem v tem, da mu nisi dovolj, ampak da si mu preveč. Podobno kot pri hrani, če si dlje časa na težki, se prebava ustavi in potrebuješ lažjo. Saj potem se zadeva sčasoma uredi. Ampak je treba naprej po pameti in bolj pogosto kombinirat :-)))[/quote]

HAHA! FAk, na to pa sploh nisem pomislil. Ja! Preveč PEČENKE je! oz PIČUNKE, vsak dan isto…

Boom je the man (slo mix, epski refren) https://www.youtube.com/watch?v=rxWSlXtiCXw%5B/quote%5D

Pri teh letih zna bit, da je več pečenke kot pičunke. Samo vprašanje je zakaj mu žena rada kuha. Lahko je to zaradi ljubezni ali pa tudi da se mu zvša holesterol? :-)))))

Problem nastane seveda v štartu, ker vsak moški zase MISLI, da je nadpovprečen.
In da mu gori napisano PRIPADA.
In pol ga udari bridka resnica….[/quote]

kako enostavno bi bilo tvoje besede zavrtet nad ženske, ki tudi mislijo da jim vse kar želijo in potrebujejo PRIPADA…. ker mislite/jo da ste/so nadpovprečne… potem pa udari bridka resnica 🙂

No ve(in tudi nekateri tipi) se tolažite kako že z ono znano frazo, (ki sem si jo spet verjetno zmislil kajne) da raje samska kot z nekom ki kao ni dovolj dober (po mojem mnenju) za mene…. ker jaz sem ”nadpovprečna”

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close