Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek test za nosečnost

test za nosečnost

zanima me ali lahko narediš test clearblue, kljub temu, da imaš menstruacijo ?

Zakaj pa bi ga kljub menstruaciji sploh delala?????????

Zato, ker si lahko noseč, kljub temu da krvaviš?

Ga boš pol vsak mesec delala? Nevem no, al sumiš da mogoče kdaj nisi bila dovolj zaščitena..?

Zato, ker sem imela prej skozi redne menstruacije, sedaj pa jo imam prvič, da je vmes minilo samo minilo 12 dni, to mi je čudno, pa prsi imam občutljive in napete, z zaščito pa tako vemo kako je, lahko je kakšna luknjica na kondomu, pa je nisem opazila, sicer pa ne vem mogoče lahko vpliva tudi stres, ker sem imela enih 14 dni ful napetih, ko sem čakala kako se bo izšlo s službo.

lahko je tudi to vzrok. če imaš drugačno kot jo imaš ponavadi ga naredi(recimo da že prvi dan ni tako močna). drugače boš pa tudi videla koliko dni jo boš imela.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close