Teoretik zarote Mihael Belis spet nori
Darko619, 06.01.2025 ob 11:15
Peter Pan988, 06.01.2025 ob 11:07
Javnega prometa v ljubljani ni bilo možno plačevati z gotovino še v stari državi pred petdesetimi leti(obstajali so žetoni). Da jepromet maksimalno pretožen je tako organiziran, da šoferji, pač ne izgubljajo časa z prodajo kart.
Če ga nočete uporabljati, pač kličite taxi….
To seveda ni res. Plačevali smo lahko tudi z gotovino. Da imate zločinci in fašisti vedno v rokah gnusobe besede za podjebavanje ljudi pa je logično, zato je čas, da se vas najde in vsakega posebej po gobcih namlati.
Da je nekomu, ki služi na narodu všeč, da ukinja osnovne državljanske pravice zato, da ima večjki profit je pa že jasno pri vas gnusobah človeških.
Naj najamejo kot so imeli včasih, tako šoferja, kot nekoga, ki prodaja karte. Seveda ti debil fašistični te možnosti ne vidiš ker zanikaš prvo da je sploh kdaj bila. Prav tako pri vsej tehnologiji lahko investirajo tudi v avtomatski prodajalnik kart na samem prevoznem sredstvu. Ampak to je že preveč za vas retardirane fašiste, ki čakate na lasten razbit gobec.
Ta fuknjen fašistični peder pan je res pravo fašistično budalo.
Gotovina je zakonsko določeno plačilno sredstvo, le budale fuknjene hočejo fašistični teror in diskriminacijo.
robi9, 06.01.2025 ob 15:51
Ta fuknjen fašistični peder pan je res pravo fašistično budalo.
Gotovina je zakonsko določeno plačilno sredstvo, le budale fuknjene hočejo fašistični teror in diskriminacijo.
Gospod izbulenooki Cash, kje lahko kupim vašo knjigo? Na Amazonu je več ni. Lahko tudi v elektronski obliki, imam nobel novo tablco, veste gospod šizika?☝️?
modrivrag, 06.01.2025 ob 20:29
Robi tele nepismeno, boš res soavtor v novi knjigi gospoda šizike lenuh Casha?☝️?
Gospod izbulenooki Cash, kje lahko kupim vašo knjigo? Na Amazonu je več ni. Lahko tudi v elektronski obliki, imam nobel novo tablco, veste gospod šizika?☝️?
Cashove knjige so takoj pošle kot vroče žemljice, zato je ni na Amazanu. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.