Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tema namenjena moderatorju Robiju

Tema namenjena moderatorju Robiju


trap … vprašaj tvojo mamo kolikokrat IN zakaj ni nastavila vsem drugim samo zato, da si ti imel formalnega očeta. Da nisi zmede, pastorek, … socialno odrinjen.
In fotra koliko jih je nategnil pa nobene ne sme priznati — morda imaš še kakšnega pol brata/sestro … in boš to izvedel šele na dedni razpravi!!![/quote]


nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate[/quote]

Teli posti zate niso neprimerni ? Nevem kakšna pravila potem veljajo zame…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


trap … vprašaj tvojo mamo kolikokrat IN zakaj ni nastavila vsem drugim samo zato, da si ti imel formalnega očeta. Da nisi zmede, pastorek, … socialno odrinjen.
In fotra koliko jih je nategnil pa nobene ne sme priznati — morda imaš še kakšnega pol brata/sestro … in boš to izvedel šele na dedni razpravi!!![/quote]


nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate[/quote]

Teli posti zate niso neprimerni ? Nevem kakšna pravila potem veljajo zame…[/quote]
pa zainteresiran niti registriran NI!!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Veš kdaj si nazadnje seksal z žensko..Ko je bil Tito še živ…To, da se igraš z onetom in delaš frajerja na svojem obskurnem forumu, ne šteje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Veš kdaj si nazadnje seksal z žensko..Ko je bil Tito še živ…To, da se igraš z onetom in delaš frajerja na svojem obskurnem forumu, ne šteje.[/quote]
pajkec … nesi ekran s sabo in se usedi na školko.

sedaj pa lahko bereš naprej

buuuuuuuuuuuu — useri se od strahu

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

čedalje bolj se mi dozdeva da sta paco in nevemtri ena in ista oseba…

Veš kdaj si nazadnje seksal z žensko..Ko je bil Tito še živ…To, da se igraš z onetom in delaš frajerja na svojem obskurnem forumu, ne šteje.[/quote]
pajkec … nesi ekran s sabo in se usedi na školko.

sedaj pa lahko bereš naprej

buuuuuuuuuuuu — useri se od strahu[/quote]
Khm pajk, upam, da nisem nazadnje ravnokar! Ali pač! Kap je dobra ker je od srca!! ☺

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Paco si je izmislil ta nick pred časom, da je malo zanimiral svoj ne preveč obiskan forum Sex v mestu..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

vsak butelj je prepričan, da je najpametnejši … žal si česa drugega ne da dopovedati … ni pa zato nobene škode.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kljunila si v beton!
Nisem, nisem bil in ne bom NM!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Kot sem že krivokljunki povedal, Nm nisem jaz. Ti si samo malce prizadet, ker ne dovolim pisati karkoli! Ampak tako bo, dokler me Primož ne škartira, ali odpelje na deponijo!! ☺

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Itak, da je to ena in ista oseba. Že to, da se samo en tak najde je sumljivo, kaj šele dva :S

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


preberi svojo objavo, eno višje še višje od krivokljunke in še višje od Pajkeca … so ti trije nicki od istega avtorj?
comprende??? — ali rabiš od vsakega v dvojici po en par okoli kepe ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ti si en lažnivec. Na zadnji mejl mi nisi odgovoril, kar lahko SPET dokažem.[/quote]

Opa, tule se pa strinjam z Robijem. Meni tudi še nisi dokazal, da se okoli spraševanja po uspehu na maturi nisi zlagal.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close