Če želim imeti izpis klicev in sporočil, to lahko naročim samo za nadaljnje, ne morem pa zahtevati izpisa klicev in sporočil za pretekli mesec? Zakaj bi človek rabil izpis za naprej, za nazaj pa sploh ne? Kje je tu logika?!?
Za nazaj lahko dobiš razčlenjen račun za zadnje 3 mesece. Obrazec imaš na spletni strani. Če pa naročiš razčlenjeni račun za naprej, imaš tekočo informacijo o klicih in sporočilih.