Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Telekom izpis sporočil in klicev

Telekom izpis sporočil in klicev

Če želim imeti izpis klicev in sporočil, to lahko naročim samo za nadaljnje, ne morem pa zahtevati izpisa klicev in sporočil za pretekli mesec? Zakaj bi človek rabil izpis za naprej, za nazaj pa sploh ne? Kje je tu logika?!?

Ponavadi do 3 mesece za nazaj.

Tu gor, ne vem no, eni, kot da ste … Saj na svojem f phonu veš, kaj si delala. Razen, če inaš fuk* fehtarja in te skrbi. Bah ?????☺️☺️☺️

Za naprej pa vodi ročni delivodnik iz starih na roke cajtih. Bos lahko pol za nazaj preverila, ma , prazen list za naprej ????

Za nazaj lahko dobiš razčlenjen račun za zadnje 3 mesece. Obrazec imaš na spletni strani. Če pa naročiš razčlenjeni račun za naprej, imaš tekočo informacijo o klicih in sporočilih.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close