Telefoniranje med vožnjo
Veliko vodenja in koordinacije opravim med vožnjo. V preteklosti sem poslušala veliko glasbe, vendar to je bilo za vožnje dolge 20 minut, pol ure. Ko pa preživiš v enem dnevu v avtu štiri ure, pa se še kako pozna, če ta čaš uporabiš “koristno”, ali zgolj poslušaš glasbo in uživaš v vožnji.
Jem in pijem ponavadi ne. Kakšno Mozart kuglo vtaknem v usta na kakšnem izhodu iz črpalke. PIjem izključno iz kakšne plastenke – vodo, če sem res zelo žejna, na kakšni ravni avtocesti, tako da se ne sekiram, če se kaj polije in imam uprte oči v cesto, in to potem ko sem že upočasnila vožnjo. Se ne dogaja pogosto. Včasih pa.
Telefoniram prostoročno. Pogovor po telefonu ni nič bolj moteč od pogovora s sovoznikom, tako da te gonje proti telefoniranju ne razumem..
Na daljših vožnjah jem, pijem .. saj se pri teh stvareh razume, da se nič ne počne z obema rokama naenkrat.. kot tudi koleno sovoznice ne božam z obema rokama naenkrat 🙂
Sem ziv obup. Kaj telefoniranje, lol, eni se med voznjo redno prehranjujemo (pa s tem ne mislim na kaksno jabolko, lol), obcasno (pre)oblacimo, (redko sicer) zadovoljujemo sopotnico (ali obratno), ob tem pa se vsaj enkrat tedensko na maile odgovarjamo. Miltitasking champions, lol. Ja, je ze cas, da se popravimo…
Tistemu, ki telefonira med vožnjo, izpit vzet, brez možnosti povratka.
če ste taki hudi jacki, d amorate nujno teelfonirat med vožnjo, si pa ziher lahko kupite avto, ki ima not vgrajen telefon za prostoročno telefoniranje. Če si ga ne morete, pa niste dovolj visoko na prehranjevalni verigi in niste tako hudi biznismeni, da bi morali celo med vožnjo telefonirati.
Sranje bo takrat, ko bo nekdo povozil nedolžnega človeka na cesti, po možnosti kakega otroka, kot se je zgodilo pred nekaj dnevi. Deklica je umrla, čeprav je samo šla čez prehod za pešce.
Me prav zanima zgodba tiste voznice.
Kakšno posploševanje? Kje pa ga vidiš, pa še jebeno po vrhu? :)) Kaj točno pa sem posplošil? Če bi ti povozil deklico, medtem ko si se igračkal s telefonom, verjemi, da se nikoli več ne bi, ne glede na to, kako je deklica pristala na prehodu.
Če se prav spomnim, je pisalo, da je na eni strani ceste bila vrsta avtov, ki so stali pred prehodom. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.