Teisti vs Ateisti
in kje piše, da jih moraš vzet pod streho? Daj se no malo zgleduj po Vsemogočnem. :-))))[/quote]Ih saj se mi je zdelo, da se boš ob to obregnil ampak meni se vseeno smilijo, da bi v takem dežju kot je danes zmrzovale premočene pod kapjo, pred mojimi vrati…. ;)[/quote]
Nepotrebne skrbi. Vsaka pametna ženska si že vnaprej zrihta nekoga, ki je primeren za očetovsko funkcijo v smislu vzgoje in preskrbe. Za tisto pred tem pa je lahko primeren kdo drug. Tudi po Sv. Pismu naj bi bilo tako. 😉
aha jaaa.. dokazi v sebi ja…. bahahahahahha
dobra fora ja…. pokaži kaj oprijemljivega…. kaj posnetega s kamero….
fak no kere neumnosti ti trosiš ej…[/quote]
Ne glej me, poslušaj me! (in seveda verjemi, druge resnice ni, če se drugače ne ukaže) Tako je zdresiran!
Ko bo cerkev odprla vatikanske arhive in knjižnice, se bo sesula sama vase! Bog bo padel, vera pa tako ali tako ni sporna, saj je stvar vsakega posameznika.
V bistvu je žalostno, da se moramo v 21-em stoletju sploh pogovarjati o tem, da nekdo trdi, da verjame v nekakšna pravljična bitja.
Slovenska RKC je itak prezadolžena, to bi vse skup kazalo prodati tujim investitorjem, naj narejo not nadstandardno turistično ponudbo za tujce. Bodimo malo ekonomsko praktični!
Ne maš prav Marko, včeraj sva z bogecom skup spila 1 pir v lokalu, odigrala 2 rundi namiznega tenisa, mela 1 grubič in gangbangala kelnarco….
zmes je on vstal od mrtvih kar se itak zgodi vsakemu drugemu, ter poslal 4 indijske posiljevalce v PEKEL!
jup, no big deal…. happns everyday.
Ne maš prav Marko, včeraj sva z bogecom skup spila 1 pir v lokalu, odigrala 2 rundi namiznega tenisa, mela 1 grubič in gangbangala kelnarco….
zmes je on vstal od mrtvih kar se itak zgodi vsakemu drugemu, ter poslal 4 indijske posiljevalce v PEKEL!
jup, no big deal…. happns everyday.[/quote]
In posledica je, da zdaj verjameš v boga. 🙂
Ne maš prav Marko, včeraj sva z bogecom skup spila 1 pir v lokalu, odigrala 2 rundi namiznega tenisa, mela 1 grubič in gangbangala kelnarco….
zmes je on vstal od mrtvih kar se itak zgodi vsakemu drugemu, ter poslal 4 indijske posiljevalce v PEKEL!
jup, no big deal…. happns everyday.[/quote]
In posledica je, da zdaj verjameš v boga. :)[/quote]
morda sem pozabil zapisat
/sarcasm off
Ne maš prav Marko, včeraj sva z bogecom skup spila 1 pir v lokalu, odigrala 2 rundi namiznega tenisa, mela 1 grubič in gangbangala kelnarco….
zmes je on vstal od mrtvih kar se itak zgodi vsakemu drugemu, ter poslal 4 indijske posiljevalce v PEKEL!
jup, no big deal…. happns everyday.[/quote]
Meni se zdi, da je on kelnarco, ti si pa samo pil, ko te tak malo gledam danes. :))
Če je človek bil priča posiljevanju s strani vernikov ali v imenu takšne in drugačne religije, ki se v svojih dejanjih zgovarja na boga, potem bi bilo nerealno pričakovati, da oseba veruje v boga ali v nek drugi pojem, ki ga doživlja kot zlo in vir nasilja.[/quote]
kaj si sploh hotel povedati s tem? vseskozi govorim o posamezniku, ki se mora sam dokopati do dokaza o obstoju Boga, …RKC ti lahko da palico….ampak ribo se boš moral sam naučiti uloviti….robi..nihče ni bolj slep kot tisti ki ne želi videti( spregledati), razumeš?
Če je človek bil priča posiljevanju s strani vernikov ali v imenu takšne in drugačne religije, ki se v svojih dejanjih zgovarja na boga, potem bi bilo nerealno pričakovati, da oseba veruje v boga ali v nek drugi pojem, ki ga doživlja kot zlo in vir nasilja.[/quote]
kaj si sploh hotel povedati s tem? vseskozi govorim o posamezniku, ki se mora sam dokopati do dokaza o obstoju Boga, …RKC ti lahko da palico….ampak ribo se boš moral sam naučiti uloviti….robi..nihče ni bolj slep kot tisti ki ne želi videti( spregledati), razumeš?[/quote]
Kdo naj bi bil slep oz kaj naj bi posameznik moral videt(spregledat)?
kaj si sploh hotel povedati s tem? vseskozi govorim o posamezniku, ki se mora sam dokopati do dokaza o obstoju Boga, …RKC ti lahko da palico….ampak ribo se boš moral sam naučiti uloviti….robi..nihče ni bolj slep kot tisti ki ne želi videti( spregledati), razumeš?[/quote]
Kdo naj bi bil slep oz kaj naj bi posameznik moral videt(spregledat)?[/quote]
ne skrbi, ko boš spregledal boš videl..do takrat si pač slep, a ne?
jap točno tak… nihče ni bolj slep kot tisti ki noče uvideti da boga ni 🙂
absolutno se strinjam….
Če pa je ze bog bil pa je odšel ze dolgo dolgo nazaj in zapustil ta nas planet…. ker bog ce bi res bil taki kot je nebi dopustil da se znjegovimi otroci to dogaja… to je fact…
To je tako kot bi želel nekomu, ki nikoli ni razvil čuta za okus, opisat okus lubenice.
jap točno tak… nihče ni bolj slep kot tisti ki noče uvideti da boga ni 🙂
absolutno se strinjam….
Če pa je ze bog bil pa je odšel ze dolgo dolgo nazaj in zapustil ta nas planet…. ker bog ce bi res bil taki kot je nebi dopustil da se znjegovimi otroci to dogaja… to je fact…[/quote]
kaj se pa greš ti? obratno psihologijo?…pazi na stranske učinke matkič, ker zna bit da boš začel srati kjer ješ))
Forum je zaprt za komentiranje.