Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Teisti vs Ateisti

Teisti vs Ateisti

in kje piše, da jih moraš vzet pod streho? Daj se no malo zgleduj po Vsemogočnem. :-))))[/quote]Ih saj se mi je zdelo, da se boš ob to obregnil ampak meni se vseeno smilijo, da bi v takem dežju kot je danes zmrzovale premočene pod kapjo, pred mojimi vrati…. ;)[/quote]

Nepotrebne skrbi. Vsaka pametna ženska si že vnaprej zrihta nekoga, ki je primeren za očetovsko funkcijo v smislu vzgoje in preskrbe. Za tisto pred tem pa je lahko primeren kdo drug. Tudi po Sv. Pismu naj bi bilo tako. 😉

aha jaaa.. dokazi v sebi ja…. bahahahahahha

dobra fora ja…. pokaži kaj oprijemljivega…. kaj posnetega s kamero….

fak no kere neumnosti ti trosiš ej…[/quote]
Ne glej me, poslušaj me! (in seveda verjemi, druge resnice ni, če se drugače ne ukaže) Tako je zdresiran!
Ko bo cerkev odprla vatikanske arhive in knjižnice, se bo sesula sama vase! Bog bo padel, vera pa tako ali tako ni sporna, saj je stvar vsakega posameznika.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

V bistvu je žalostno, da se moramo v 21-em stoletju sploh pogovarjati o tem, da nekdo trdi, da verjame v nekakšna pravljična bitja.

Slovenska RKC je itak prezadolžena, to bi vse skup kazalo prodati tujim investitorjem, naj narejo not nadstandardno turistično ponudbo za tujce. Bodimo malo ekonomsko praktični!

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, ne gre za nobeno pravljčino bitje. To si ti nekaj narobe razumel.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa nadnaravno, isti šmorn.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sploh se ne gre za nobeno “bitje”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa za nadnaravne sile, al karkoli, pizda, boš nehal težit?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne maš prav Marko, včeraj sva z bogecom skup spila 1 pir v lokalu, odigrala 2 rundi namiznega tenisa, mela 1 grubič in gangbangala kelnarco….

zmes je on vstal od mrtvih kar se itak zgodi vsakemu drugemu, ter poslal 4 indijske posiljevalce v PEKEL!

jup, no big deal…. happns everyday.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ne maš prav Marko, včeraj sva z bogecom skup spila 1 pir v lokalu, odigrala 2 rundi namiznega tenisa, mela 1 grubič in gangbangala kelnarco….

zmes je on vstal od mrtvih kar se itak zgodi vsakemu drugemu, ter poslal 4 indijske posiljevalce v PEKEL!

jup, no big deal…. happns everyday.[/quote]
In posledica je, da zdaj verjameš v boga. 🙂


Saj ne težim. Kaj težiš?! 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne maš prav Marko, včeraj sva z bogecom skup spila 1 pir v lokalu, odigrala 2 rundi namiznega tenisa, mela 1 grubič in gangbangala kelnarco….

zmes je on vstal od mrtvih kar se itak zgodi vsakemu drugemu, ter poslal 4 indijske posiljevalce v PEKEL!

jup, no big deal…. happns everyday.[/quote]
In posledica je, da zdaj verjameš v boga. :)[/quote]

morda sem pozabil zapisat

/sarcasm off

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ne maš prav Marko, včeraj sva z bogecom skup spila 1 pir v lokalu, odigrala 2 rundi namiznega tenisa, mela 1 grubič in gangbangala kelnarco….

zmes je on vstal od mrtvih kar se itak zgodi vsakemu drugemu, ter poslal 4 indijske posiljevalce v PEKEL!

jup, no big deal…. happns everyday.[/quote]
Meni se zdi, da je on kelnarco, ti si pa samo pil, ko te tak malo gledam danes. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vem, da je bil sarkazem. Zato sem dal smajlija.


Če je človek bil priča posiljevanju s strani vernikov ali v imenu takšne in drugačne religije, ki se v svojih dejanjih zgovarja na boga, potem bi bilo nerealno pričakovati, da oseba veruje v boga ali v nek drugi pojem, ki ga doživlja kot zlo in vir nasilja.[/quote]
kaj si sploh hotel povedati s tem? vseskozi govorim o posamezniku, ki se mora sam dokopati do dokaza o obstoju Boga, …RKC ti lahko da palico….ampak ribo se boš moral sam naučiti uloviti….robi..nihče ni bolj slep kot tisti ki ne želi videti( spregledati), razumeš?


Če je človek bil priča posiljevanju s strani vernikov ali v imenu takšne in drugačne religije, ki se v svojih dejanjih zgovarja na boga, potem bi bilo nerealno pričakovati, da oseba veruje v boga ali v nek drugi pojem, ki ga doživlja kot zlo in vir nasilja.[/quote]
kaj si sploh hotel povedati s tem? vseskozi govorim o posamezniku, ki se mora sam dokopati do dokaza o obstoju Boga, …RKC ti lahko da palico….ampak ribo se boš moral sam naučiti uloviti….robi..nihče ni bolj slep kot tisti ki ne želi videti( spregledati), razumeš?[/quote]

Kdo naj bi bil slep oz kaj naj bi posameznik moral videt(spregledat)?


kaj si sploh hotel povedati s tem? vseskozi govorim o posamezniku, ki se mora sam dokopati do dokaza o obstoju Boga, …RKC ti lahko da palico….ampak ribo se boš moral sam naučiti uloviti….robi..nihče ni bolj slep kot tisti ki ne želi videti( spregledati), razumeš?[/quote]

Kdo naj bi bil slep oz kaj naj bi posameznik moral videt(spregledat)?[/quote]
ne skrbi, ko boš spregledal boš videl..do takrat si pač slep, a ne?

jap točno tak… nihče ni bolj slep kot tisti ki noče uvideti da boga ni 🙂

absolutno se strinjam….

Če pa je ze bog bil pa je odšel ze dolgo dolgo nazaj in zapustil ta nas planet…. ker bog ce bi res bil taki kot je nebi dopustil da se znjegovimi otroci to dogaja… to je fact…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Kdo naj bi bil slep oz kaj naj bi posameznik moral videt(spregledat)?[/quote]
ne skrbi, ko boš spregledal boš videl..do takrat si pač slep, a ne?[/quote]

Ne vem kaj bi moral videt? Če mi govoriš da nekaj ne vidim, mi povej kaj naj bi videl?


Spet sklepaš po sebi. Bog ne “razmišlja” tako kot ti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


To je tako kot bi želel nekomu, ki nikoli ni razvil čuta za okus, opisat okus lubenice.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


ne skrbi, ko boš spregledal boš videl..do takrat si pač slep, a ne?[/quote]

Ne vem kaj bi moral videt? Če mi govoriš da nekaj ne vidim, mi povej kaj naj bi videl?[/quote]
mene si se najdu za drkat butec? ko boš spregledal boš videl, dokler pa ne si pač slep…razumeš? vraga ti razumeš))


To je tako kot bi želel nekomu, ki nikoli ni razvil čuta za okus, opisat okus lubenice.[/quote]

ok se strinjam..
ampak ne govoriva o okusu temveč o vidu. Vid očitno imaš, ker zagovarjaš tezo.. najbrž si to, o čemer govoriš tudi videl.. opiši prosim

jap točno tak… nihče ni bolj slep kot tisti ki noče uvideti da boga ni 🙂

absolutno se strinjam….

Če pa je ze bog bil pa je odšel ze dolgo dolgo nazaj in zapustil ta nas planet…. ker bog ce bi res bil taki kot je nebi dopustil da se znjegovimi otroci to dogaja… to je fact…[/quote]
kaj se pa greš ti? obratno psihologijo?…pazi na stranske učinke matkič, ker zna bit da boš začel srati kjer ješ))

Ne vem kaj bi moral videt? Če mi govoriš da nekaj ne vidim, mi povej kaj naj bi videl?[/quote]
mene si se najdu za drkat butec? ko boš spregledal boš videl, dokler pa ne si pač slep…razumeš? vraga ti razumeš))[/quote]

Najbrž si ti videl (spregledal)… daj mi opiši kaj si videl…


mene si se najdu za drkat butec? ko boš spregledal boš videl, dokler pa ne si pač slep…razumeš? vraga ti razumeš))[/quote]

Najbrž si ti videl (spregledal)… daj mi opiši kaj si videl…[/quote]
ti, kako pa tvoja prenaša tvojo nezmožnost doseganja erekcije? se ji smiliš?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close