Tečaj angleščine 9.razred
Moja sta hodila na Berlitz par let, en v nižjih razredih OŠ, drug v višjih, poleg vseh vsebin na netu in drugje, ki sta jih spremjala v angleščini. Nobenmu se v šoli ni bilo treba učit angl. nič, matura višji nivo super oddelana. Pri nas se je zelo dobro obneslo, v tej šoli učijo nativ speakerji. Delala sta še program Brainobrain in First Lego League robotika. Ne morem prehvalit, kaj vse to da otrokom. Za sproti in za naprej. Priporočam zelo. Vse.
Forum je zaprt za komentiranje.