Tattoo-ji
Jaz samo z ustnicami rišem, ponavadi na vrat. Anitilope imate dolge vratove ,a ne?
Tako da ne bo menda problema najti pravi kotiče? hehe :)))[/quote]
Kaj pa vem, ne bi se rada Katenjki zamerila. 🙂 Čutim, da sta si usojena.[/quote]
Mah, najini usodi s Katenjko se razhajata. Boš ogledala v astrološko karto, kaj pa kaže dvojčkom in levinjam? Tudi nekaj zafrkavajo te zvezde, a ne? hehe 😀
Jaz samo z ustnicami rišem, ponavadi na vrat. Anitilope imate dolge vratove ,a ne?
Tako da ne bo menda problema najti pravi kotiče? hehe :)))[/quote]
Matjažko, tisto so žirafe.[/quote]
Jaz si tole žirafo nekako takole predstavljam:
[img]http://farm5.staticflickr.com/4147/5067409385_95a8b3bdb8_z.jpg[/img]
Imate kaj primerkov te sorte žiraf pri vas? :))
Slovenskih podjetij je veliko, samo vprašanje je, če so uspešna. :)))
Ne gre za to, kar smo napisali Margot, NM-3w in jaz, tako mnenje ima precej strokovnjakov, ki se ukvarjajo s poslovnim bontonom in oni so preučevali psihologijo na delovnem mestu.[/quote]
Danes je že vsak lahko strokovnjak, ki potegne nekaj dodatnega keša od drugih. Mi jim zaupamo, potem se pa bunimo kakšno “zmaterializirano” stanje imamo v družbi. Kdo bi to razumel.
Slovenskih podjetij je veliko, samo vprašanje je, če so uspešna. :)))
Ne gre za to, kar smo napisali Margot, NM-3w in jaz, tako mnenje ima precej strokovnjakov, ki se ukvarjajo s poslovnim bontonom in oni so preučevali psihologijo na delovnem mestu.[/quote]
me zanima kako bi vsi “svobodomiselni” pogledali, ko bi jih na bencinski pričakal/a kot klošar/ka oblečena oseba ☺
še gospe na WC_jih imajo svoj kodeks oblačenja — ker se pač srečujejo z “javnostjo”
Pa menda nisi ti kaj jezna name? :/
V bistvu si sama začela povezovat oblačenje in tetoviranje v tej temi:
Jaz se strinjam s tabo, sem samo dodal da je oblačenje in tet. posledica našega razmišljanja in ne obratno in glede na to, da so nekateri imeli pomisleke, da je to staromodno razmišljanje, če delodajalec ne bi hotel zaposliti potetovirane, neprimerno oblečene osebe, sem si dovolil (hudomušno?) pripomnit kako si sama oblečena glede na tvoj (“staromoden”?) način razmišljanja. 😉
Takšni ljudje iščejo pozornost! To je pretiravanje! Ne pa kakšna majhna tetovaža na kakšnem delu telesa. Pri nekaterih tattoo izgleda prav zanimivo in lepo. Vsi smo si različni in imamo različne poglede na različne stvari. Tisti, ki ste tako žaljivo pisali o osebah, ki imajo tattoo, imate očitno težave s samim sabo. Če vam ni všeč, lahko to poveste s temi besedami, ne pa, da se spuščate na tako nizek nivo. Me prav zanima kakšne komplekse zdravite s tem, ko ponižujete druge? Če jih ne bi imeli, bi ne bili taki.
Takšni ljudje iščejo pozornost! To je pretiravanje! Ne pa kakšna majhna tetovaža na kakšnem delu telesa. Pri nekaterih tattoo izgleda prav zanimivo in lepo. Vsi smo si različni in imamo različne poglede na različne stvari. Tisti, ki ste tako žaljivo pisali o osebah, ki imajo tattoo, imate očitno težave s samim sabo. Če vam ni všeč, lahko to poveste s temi besedami, ne pa, da se spuščate na tako nizek nivo. Me prav zanima kakšne komplekse zdravite s tem, ko ponižujete druge? Če jih ne bi imeli, bi ne bili taki.[/quote]
On ni iskal pozornosti ampak priložnost za zaslužek. Moral je pretiravati, kajti z enim tatjučkom ali dvem mu ne bi uspelo. Biti ali ne biti tetoviran je po moje prav brezvezno vprašanje. V teh časih je treba biti predvsem iznajdljiv.
Kljub vašemu prepucavanju, ki je mimogrede čisto zašlo, bom povedal svoje mnenje čist na prvotno vprašanje.
Ja tatoojčki so mi všeč, kakšen luštkan majčken, barven ali črnobel, le da ni na preveč vidnem mestu.
Isto mi je všeč piercing v popku, ali kakšna verižica na gležnju…
Tud proti trem uhančkom v ušesu nimam nič, ali kakšna luštkana pikica na nosu…
So pa exstremi neke rinčke v obrveh, ustnicah, nosovih…. ali tetovaže na obrazu…
Če komu paše si obraz ali telo doživljensko spremenit… ok njegov problem. Men pač to ni všeč in tud s takšno bejbo ne bi želel imet razmerja. Ampak ne zarad njenega početja, še enkrat to je njena izbira, ampak preprosto, ker mi ne bi bila všeč…
Podpis!
Jaz imam tudi enega, pa sem si ga dala naredit med 30 in 40 letom starosti. Vesela, da ga imam, verjetno ni moj zadnji in ni nek ogromen, viden je le poleti. Premišljeno dejanje. In velik pomen.
Glede na to da imam v službi s slabo plačo kodeks oblačenja (ne smem imeti preveč odprtih sandal, prekratkih kril, kavbojke komaj dovoljene, nikakor pa imet naramnic), ne bodo niti vedeli za tatto, kakšen in kje je.
Če se zgodi, da spet kdaj spoznam moškega, ki bi mogoče šel v vezo, pa zradi tega nebi, ja ni lahko rečt prav, pa nič, ker čustva bolijo. Ampak ok mogoče mu res tako zelo ni všeč, ali pa me ni vreden, ali pa je to voda na mlin mogoče že njegovi predhodni odločitvi, da nebi bil z mano.
Eno so lepi, sexi, okusni tatoojčki na premišljenih izbranih mestih telesa, tematika niti ni pomembna niti njih namen.
Uhnčki in prstani, celo dolgi nohti s poslikavami so postali čisto sprejemljivi tudi za delodajalce, pa minike in ne vem kako pisane nogavice.. vse to je več ali manj sprejemljivo z rahlimi odstopanji…
Ampak neke čiroki frizure, pankerska garderoba, tatuji na 90% kože pač še ne. Morda kdaj v prihodnosti…
Vse kar je nekak okusno in lepo širšemu krogu je pač sprejeto, extremi pa nikoli niso bili.
Na razpis za delovno mesto se prijavita dva kandidata. enakaizobrazba, spol, starost bla bla. Le da en pride v obleki in deluje urejeno, drugi pa ima glavo v tatoojih in 27 uhančkov in piercingov…
Koga bodo sprejeli v službo?
Tako pač je, če hočeš izstopat moraš sprejet tudi posledice.
Drugače pa ja… obožujem kakšen tatujček na ženskem telesu… mnjami, tudi dva ali tri, le da niso vidni čisto vsakomur… na morju pa itak težko je že karkoli skritega 🙂
Kakšno službo?
Delo na blagajni, okencu v banki, na recepciji, turistični vodič, mesar, ki zadaj razkosava meso, večerno čiščenje pisarn, v prodajalni s piercingi, tattoo studio?
Kakšno službo?
Delo na blagajni, okencu v banki, na recepciji, turistični vodič, mesar, ki zadaj razkosava meso, večerno čiščenje pisarn, v prodajalni s piercingi, tattoo studio?[/quote]
v mehanično delavnico bi pasal tak tip ☺ … sploh povsod, kjer je obvezna delovna obleka/pajac ☺ … in jasno povsod, kjer se človek ob delu tudi umaže ☺☺ — taki tipi so zelo pripravni, ročno spretni …
Tako neumne debate pa že dolgo nisem imela priložnosti prebirati.
Od kod vi ljudje prihajate? Vse zgoraj opisano je posledica umske omejenosti.
Tisti, ki se izraža skozi tetovaže ni drugačne od vas. Moj bog, kako žalostno je prebirat vaša mnenja in dojemati omejenost ljudi.
Ko zboliš in ti življenje rešuje vidno tetoviran zdravnik ali zdravnica?
Ko se ti na cesti pokvari avto in je edini, ki ti ustavi bradat in tetoviran bajker?
Ko slišiš tisto akustično pesem, ki jo igra dolgolasi, tetovirani kitarist?
Ko tista grozna tetovirana punca pomaga tvoji mami da vstane?
Prazni ste ljudje..žalostno!
Forum je zaprt za komentiranje.