Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek tarča

tarča

Gledam Tarčo. Tamara Vonta se vede obupno, njena mimika, sprenevedanje,… Nekoč je vodila 24 ur na POPu, zdaj pa kot ena opi..

 

Od nje česa drugega niti ne moreš pričakovati.

Edina gostja oddaje do zdaj, ki je nazorno pokazala, kaj si misli o zdraharski oddaji. Čudno, da ni Erika ponorela. Je pred oddajo eno baklo prižgala?

Oddaja Tarca je negledljiva. Kakofonijo, ki jo voditeljica ne zna prekiniti oziroma, se vec, tudi sama jo ustvarja.

Eno Tarco je vodil Bergant. Mmm, uzitek bilo gledati in poslusati.

Odgovor na objavo uporabnika
DebelaKrota, 13.09.2025 ob 08:53

Oddaja Tarca je negledljiva. Kakofonijo, ki jo voditeljica ne zna prekiniti oziroma, se vec, tudi sama jo ustvarja.

Eno Tarco je vodil Bergant. Mmm, uzitek bilo gledati in poslusati.

 

Tarča je negledljiva. Voditeljica ne zna obrzdati gostov v studiu. Tudi jaz mislim, da bi bil Bergant vsaj 100% boljši. Vodil je parkrat. Prava milina je bilo gledat iiiin poslušat !

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nego kaj?, 12.09.2025 ob 23:06

Edina gostja oddaje do zdaj, ki je nazorno pokazala, kaj si misli o zdraharski oddaji. Čudno, da ni Erika ponorela. Je pred oddajo eno baklo prižgala?

 

Tamara je  prav povedala.

 

Tamara,  ali Erika ? ))

Tarče že lep čas ne gledam več. Samo prerekanje, kričanje. Voditeljica  ni v stanju, da stvar malo pomiri.

Odgovor na objavo uporabnika
ojoj527, 12.09.2025 ob 20:24

Gledam Tarčo. Tamara Vonta se vede obupno, njena mimika, sprenevedanje,… Nekoč je vodila 24 ur na POPu, zdaj pa kot ena opi..

 

Dvojčica Pirčevi. Pirčeva je Rusinja, odakle ti je Vonta?

Erika ni za vodenje oddaj. Najbolj zanimiv bi bil Slak iz pop tvja. Zna dobro sprovocirati s vprašanji in je zanavno gledati.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4121, 13.09.2025 ob 16:37

Erika ni za vodenje oddaj. Najbolj zanimiv bi bil Slak iz pop tvja. Zna dobro sprovocirati s vprašanji in je zanavno gledati.

 

Slak je znan, da zelo veliko skače v besedo. Preveč.

 

Slak je imel neko pogovorno oddajo na RTV pred ju hu hu leti. Ja, zelo moteče, skakal v besedo.

Slak? No-go.
Isti curc, kot Erika. Pa Slak se vedno neki po jajcih coha, ko pove/vprasa sogovornika, videno v dnevniku.

Bergant je znal vsem, tudi moskim!, zapreti gobec, lajavcem, ki so bevskali kot mopsi. In oddaja je bila gledljiva ter slisana.

Ko zacne Erika cviliti v mikrofon istocasno z drugo cvileco zensko…  aaaaa, FO  ?

//guote

Bergant je znal vsem, tudi moskim!, zapreti gobec, lajavcem, ki so bevskali kot mopsi. In oddaja je bila gledljiva ter slisana.

—-

Se strinjam.

Realno, Tamara Vonta jih je ubijala vse po spisku. Pa Biščak tudi.

Odgovor na objavo uporabnika
imel neko oddajo, 13.09.2025 ob 18:25

Slak je imel neko pogovorno oddajo na RTV pred ju hu hu leti. Ja, zelo moteče, skakal v besedo.

 

Ja, skakal je v besedo. Nobene stvari se ni dalo speljat, saj je sogovornika vsaj 2x, 3x prekinil. Prav težko je bilo gledat.

 

Saj Erika mora skakat v besedo, če pa samo mešajo meglo in govorijo vse, samo tisto kar so vprašani ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen15748292, 13.09.2025 ob 22:26

Saj Erika mora skakat v besedo, če pa samo mešajo meglo in govorijo vse, samo tisto kar so vprašani ne.

Erika NE ZNA voditi oddaje! Bergant je ZNAL bevskajoce mopse utisati ter jih usmeriti, da so odgovorili TOCNO TO, kar jih je vprasal.

Se enkrat: Erika NE ZNA voditi oddaje Tarca!

Se to:
Zakaj nimamo MI, kot OBVEZNI placevalci RTV, vpogled koliko ljudi si ogleduje odzivne (dnevnik, Tarca, etc) oddaje?
Recimo en stevec desno spodaj ali levo zgoraj na ekranu, ki bi prikazoval trenutno stevilo uporabnikov te oddaje?

Ali ne bi bilo fino, da vidimo/vidijo upad gledalcev med samo oddajo?
Ali ne bi bil to krasen filter za vodstvo RTV SLO?

Seveda ta filter RTV SLO ze ima in ga spremlja. Zahtevajmo, da nam ga pokaze, saj mi placujemo to sranje.

Odgovor na objavo uporabnika
DebelaKrota, 13.09.2025 ob 23:13

Se to:
Zakaj nimamo MI, kot OBVEZNI placevalci RTV, vpogled koliko ljudi si ogleduje odzivne (dnevnik, Tarca, etc) oddaje?
Recimo en stevec desno spodaj ali levo zgoraj na ekranu, ki bi prikazoval trenutno stevilo uporabnikov te oddaje?

Ali ne bi bilo fino, da vidimo/vidijo upad gledalcev med samo oddajo?
Ali ne bi bil to krasen filter za vodstvo RTV SLO?

Seveda ta filter RTV SLO ze ima in ga spremlja. Zahtevajmo, da nam ga pokaze, saj mi placujemo to sranje.

Ma RTV na prostem trgu ne preživi niti en mesec.

Kar se oddaje tiče, je Vonta res totalno zatrla Eriko, potem pa sem zaradi dolgčasa zaspal, se zbudil ob 5 zjutraj in naredil zelo konkreten in dol trening, nato kava, dober obrok in akcijaaaa.

Kolikor vem, imajo to ali pa nimajo tega operaterji. Torej Telemach, Telekom, A1, T-2. Receiver, ki ga imaš, beleži točno, kaj gledaš in pošilja podatke. Seveda če imaš ustrezno TV, ustrezen receiver itd.

 

Pri njem so odgovarjali na vprašanja. Ni jih prekinjal, ni skakal v besedo. Oddaja je tekla gladko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
gledala berganta, 14.09.2025 ob 09:03

 

Pri njem so odgovarjali na vprašanja. Ni jih prekinjal, ni skakal v besedo. Oddaja je tekla gladko.

 

če odgovarjajo na vprašanja, jih niti Erika ne prekinja! Če pa zabluzijo, pa jih MORA prekinit in usmerit na pravo pot. In to tudi počne! Pa po slušalki ji povedo, naj prekine tega in tega, ker je samo še toliko in toliko časa itd. Nima na voljo neomejeno, da vsak pove, kar hoče.

Sdsovcem in nsijevcem gre v nos, ker jih Erika prekine, ko bluzijo in mešajo meglo. Reberška je 3x vprašala isto vprašanje, on pa kar bluzil in bluzil.

Odgovor na objavo uporabnika
pa še kako, 14.09.2025 ob 09:08

če odgovarjajo na vprašanja, jih niti Erika ne prekinja! Če pa zabluzijo, pa jih MORA prekinit in usmerit na pravo pot. In to tudi počne! Pa po slušalki ji povedo, naj prekine tega in tega, ker je samo še toliko in toliko časa itd. Nima na voljo neomejeno, da vsak pove, kar hoče.

 

Treba jih je znat vodit. Če to ne uspe,  nastane ena kakofonija svega po malem .

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close