Tale rumena barva
Saj razumem, da jo gledamo zaradi sponzorja, ampak prav boliiiijo oči!!!
Pa tisti hemoroidi, ki se tam gor svetijo kot novoletna jelka … ;( Človek res ne ve, kaj naj bi si mislil, Hemoroidi in novoletna jelka res nimajo nič skupnega. Pa tudi hemoroidi in nekakšna svetloba, lesketanje, ipd….
A se samo meni zdi tale oblikovalski podvig … res podvig, ki spominja na WC školjko?
P.s.: Da ne bo zamere pri naročnikih: v bistvu s svojim pritoževanjem delam pravzaprav reklamo… in silim obiskovalce, da si jo natančno ogledajo 😉
Pandora1 dvomim, da gre za oblikovalski podvig, saj je vednar barva identična barvi na škatlicah, steklenički… zagotovo je bila zahteva naročnika. In očitno je opazno oglasno sporočilo! :))))))))))))
No, nekateri bi se morali izobraziti na področju oglaševanja. Vsiljiva reklama doseže nasprotni učinek od pričakovanega. Ni ravno lepo, ko odpreš ŽM čvek, pa ob straneh prebereš: boli, peče, srbi, skeli….:)) Zadoščal bi namreč že en sam okvirček z navedbo tega izdelka, ki bi ga potem odprl in se informiral (če ima oseba težave s hemoroidi).
Forum je zaprt za komentiranje.