Tale čvek ni več za nikamor
Ne samo da poznam kak primer, poznam jih cel kup ! ( iz prve roke ) Sem že pisal o tem, se mi zdi. Zame je to pravcati fenomen kako zelo hitro te lahko ženska zasovraži, če ji ne posvetiš dovolj pozornosti. A čim, ko si vzameš čas za njo nekje na samem, ji poveš tu pa tam kak štos, je pa že vsa v rožicah. Naslednji dan bo že vsa nasmejana, ko te ponovno zagleda lol
Draga Antilopa, ne jemlji osebno:). Uletela sem s svojim mnenjem, saj to je najbrž namen, a ne? Če bi ti želela karkoli drugače, so zato zasebna sporočila in bi izbrala ožji krog tebi všečnih ljudi. Povedala sem svoj pogled, dopuščam drugim, da razmišljajo drugače.
Glede t.i. roba obupa je spet stvar posameznika, kako razmišlja. O chatu je pa tako…če ti nisi zdržala in si besno, užaljeno zapustila sceno…hja ne vem, kdo je mazohist, sadist, egoist, morda čudak? Vsak zase ve. Videla sem tvoj odziv ter tvoje obnašanje na chatu, kar mi zadostuje, da sem si ustvarila svoje mnenje. Ti imaš svojega, torej je vse ok.
Pika.
Draga Antilopa, ne jemlji osebno:). Uletela sem s svojim mnenjem, saj to je najbrž namen, a ne? Če bi ti želela karkoli drugače, so zato zasebna sporočila in bi izbrala ožji krog tebi všečnih ljudi. Povedala sem svoj pogled, dopuščam drugim, da razmišljajo drugače.
Glede t.i. roba obupa je spet stvar posameznika, kako razmišlja. O chatu je pa tako…če ti nisi zdržala in si besno, užaljeno zapustila sceno…hja ne vem, kdo je mazohist, sadist, egoist, morda čudak? Vsak zase ve. Videla sem tvoj odziv ter tvoje obnašanje na chatu, kar mi zadostuje, da sem si ustvarila svoje mnenje. Ti imaš svojega, torej je vse ok.
Pika.[/quote]
S čim si naredila tole Piko na koncu? Nekam močna je, si nož zasadila v papir? :)))
Antilopa je vedno dobrodošla na čatu, sploh sedaj, ko je razglasila, da je vezana, si je fantje ne bomo upali niti pogledati, kaj šele da bi jo ogovorili. :)))
Draga Antilopa, ne jemlji osebno:). Uletela sem s svojim mnenjem, saj to je najbrž namen, a ne? Če bi ti želela karkoli drugače, so zato zasebna sporočila in bi izbrala ožji krog tebi všečnih ljudi. Povedala sem svoj pogled, dopuščam drugim, da razmišljajo drugače.
Glede t.i. roba obupa je spet stvar posameznika, kako razmišlja. O chatu je pa tako…če ti nisi zdržala in si besno, užaljeno zapustila sceno…hja ne vem, kdo je mazohist, sadist, egoist, morda čudak? Vsak zase ve. Videla sem tvoj odziv ter tvoje obnašanje na chatu, kar mi zadostuje, da sem si ustvarila svoje mnenje. Ti imaš svojega, torej je vse ok.
Pika.[/quote]
Kaj te briga, zakaj je nekdo odšel s chata? Važno je, da si ti tam ostala. Ampak, ti si potem uletavala še na MON in se zaletavala vame. Tisto, kar ste vi tam imeli, pa je en brezvezen trač.
Uf, kakšno razvrednotenje… 🙂 Antilopa, na kaj namiguje ta forum, na katerem (vneto:)) pišeš, če vsebuje besedo ČVEK? Da so razprave strokovne narave? ;)[/quote]
Čvek in trač ni eno in isto. Mogoče zate je. 🙂
Sicer pa ti nihče ne prepoveduje, da se poboljšaš. Jaz ti dajem možnost in priložnost, da zakopljeva bojno sekiro.
Uf, kakšno razvrednotenje… 🙂 Antilopa, na kaj namiguje ta forum, na katerem (vneto:)) pišeš, če vsebuje besedo ČVEK? Da so razprave strokovne narave? ;)[/quote]
Čvek in trač ni eno in isto. Mogoče zate je. 🙂
Sicer pa ti nihče ne prepoveduje, da se poboljšaš. Jaz ti dajem možnost in priložnost, da zakopljeva bojno sekiro.[/quote]
Antilopa, prav imaš, čat je izgubil na kakovosti, odkar te ni. Tudi tale M/Ž čvek propade brez tebe :))))
Ne splača se prepirati zaradi moških, malo bolj skupaj držite ženske, ne pa da ste si v laseh takoj? :)))
Namesto bi skupaj po moških udarile, se raje mrcvarite med sabo (zaradi moških). 😀
Matjažko, ti si fenomen tega foruma. Tu gor si že 10 let, pa imaš še vedno 25 let. :)))) Skratka, si vedno mlajši, zanimivo. :))[/quote]
u matr .. ta je pa Blagneško prešišal — Helena je bila stara 29 let samo 7 let ☺
Matjažko, ti si fenomen tega foruma. Tu gor si že 10 let, pa imaš še vedno 25 let. :)))) Skratka, si vedno mlajši, zanimivo. :))[/quote]
10 let, haha.. 😀
Antilopa, danes pa je vročina? Žge, kaj? 🙂 Menda ženske, ki nimajo partnerja ali ne popijejo dovolj tekočine, postanejo zelo razdražene in našpičene. :))) Je A ali B opcija pri tebi? Hvala bogu, da nista obe. ;))) 😀
…in vidiš kako sva dobri v tem? :DDDDD
Ja, ja, boj se krivokljunke. Je od hudiča ta baba. Joj, tako rada jo imam.
hehe Sadni, si spet dobil temo, kjer boš lahko jokcal. Ahahahahah
Mimogrede, a upaš odpreti temo o svoji priljubljenosti???[/quote]
Zakaj bi moral on odpirat temo o svoji PRILJUBLJENOSTI?
saj verjamem da nima on šans proti kakim svetohlincem in fuk fehtarjem.
Ampak verjamem pa tudi da njega boli K o njegovi priljubljenosti na MONu kot tudi večino ostalih njemu podobnih .
A upaš ti poslikat svoje nago telo pa obesit sliko sem gor? pa da te pokomentiramo?
Pomagamo ?
Mi, luzerji z bednim in dolgočasnim življenjem, katerih se je usmilila neka povprečna ženska, katera nas v 99% vara…:)))
Komu pa lahko mi pomagamo ? Še sebi ne…..[/quote]
žalostn oej da je napisal v ironiji ampak je pa smrtno resno pa še strinjam se haha
Forum je zaprt za komentiranje.