Tako mlada pa depresivna
Pozdravljeni, potrebujem nasvet. Mocno sem zalostna iz dna duse od svojega 7 leta dalje. Trenutno sem stara 18 let. Bila sem na dveh antidepresivih nic ni pomagalo. Bila sem pri psihoterapevtki pa ne pomaga. Ne vem kako pozdraviti to. Nocem si po nepotrebnem otezevati zivljenja tako ali tako je tezek sam od sebe.
Mi lahko kdo svetuje kaj lahko naredim? Najbolj mi pomaga da se z necim ukvarjam ampak ko koncam in se misli vrnejo nazaj je vse spet grozno.
Forum je zaprt za komentiranje.