Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tak da se mu da..

Tak da se mu da..

Iščem moškega cca. 45 let. Ampak mora biti tak poseben. Mora se mu dati.

odvisno kaj,uglavnem sem vedno za,kokr je možno,saj itak življ,hitro mine pa ga poskušam nekako iskoristit v uživancije.odvisno pa kaj zahteveš.

kakšni pa so osnovni “razpisni” pogoji?
aja … pa če se prijaviš / registriraš znaš kakšen smiselen ZS dobiti ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jp,… dosti je takih, ki se jim da, samo je problem, ko bi pa ona mogla dati …se pa njej ne da….. Spet ena, ki je imela trenutni preblisk pa zvizzzz…..

Aja, hm, torej iščem takega, ki bi se mu dalo ukvarjat z vsem tistim, z žensko skratka ..

kontakt

Kaj se mu mora dati?

Morda misliš, mora se mu vstati?

Ne, lahko je impotenten. Mislim, tisto, ko tipček reče, da se mu ne da več ukvarjat z žensko in ‘njenimi’ problemi in take.. No, iščem takega, ki se mu da se ukvarjat s tem.

Ne, lahko je impotenten. Mislim, tisto, ko tipček reče, da se mu ne da več ukvarjat z žensko in ‘njenimi’ problemi in take.. No, iščem takega, ki se mu da se ukvarjat s tem.[/quote]

tanove tablice obvladajo kar imajo ženske problemov … tudi kakšnega še neznanega si izmislijo.
za med potjo, na razgibavanju, teku … pa iPhone na vibro menda že zadošča

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bicikl tud ni švoh..

Ne, lahko je impotenten. Mislim, tisto, ko tipček reče, da se mu ne da več ukvarjat z žensko in ‘njenimi’ problemi in take.. No, iščem takega, ki se mu da se ukvarjat s tem.[/quote]

Gayfriend.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

huh … ti so pa vsaj že tretjič poročeni … od tega 2x z isto ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hm, mogoče sem prehitro napisala, da je lahko impotenten in vas je strah, da bi si kdo to mislil o vas, če bi se javili tu? Skrata ne, ni nujno, da je..

srce naivno — takole brez, da si registrirana se ne bo nihče izpostavil — na ZS (če se registriraš) boš dobila ponudbe.
btw: moderatorji brišejo objave mailov ali drugih povezav za osebne stike.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

“Mislim, tisto, ko tipček reče, da se mu ne da več ukvarjat z žensko in njenimi problemi in take.. No iščem takega, ki se mu bo dalo ukvarjat s tem.”

Hahaha, kaj pa drugega! Čeprav bi se res iskrena izjava brala bolj takole: “Iščem takega, ki bo razumevajoče in skesano prevzel nase krivdo za moje probleme.” In seveda temu primerno prevzel tudi dosmrtno pokoro za to, da si uboga ženska uničuje življenje z njim v partnerstvu. Pokoro v obliki predaje svoje osebne suverenosti njenim kapricam v posest. Glede na prevladujočo mentaliteto slovenskih “moških” pri izboru kandidatov ne bi smel biti noben problem. No, ker gre za pričakovanja problematičnih žensk, je težava že v tem, ker problematičarke nimajo samo enega kriterija, ki od tipa zahteva brezpogojno ponižnost in ustrežljivost, hkrati postavljajo še pogoje, ki s prvim nezdružljivi. Recimo ta, da moški prevzame osvajalsko pobudo. To pa že zahteva samostojnega, podjetnega dedca, ki je navajen ravnati po svoji volji. Kako gre to skupaj s copatarstvom, ki je nujno za “uspešno” in s frustracijami produktivno razmerje s problematičarko, pa jaz ne vem. Morda bi to težavo v prihodnosti odpravila biotehnologija, ko se bo družba otresla moralnih pomislekov, genski inženirji pa odpravili tehnične ovire pri izdelavi kloniranih človeških bitij moškega spola, “izpopolnjenih” po pričakovanjih žensk z neštetimi problemi.

No evo, ženska v naprej pove, da je lahko tip impotenten… potem pa v luft skačete, da ona noče?! :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Slovenija je polna obupancev, ki si pod nujno iščejo žensko. Ni mi jasno, kje je problem, da naša avtorica ne uspe najti svojega osebnega služabnika. Oz, mi je jasno, najbrž ima previsoke kriterije. Jah, osamljena ženska srednjih let, ki se celo zaveda svoje osebne kompliciranosti in lastne zdolgočasenosti, v pričakovanjih ne sme biti prezahtevna.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja Spider, res je. Veliko pa je tudi takih, ki sprejmejo k sebi takšne, ki jih sploh ne spoštujejo. 😉 Ampak ti niso obupani a ne? Zato, ker imajo ponudbe. Obupani so tisti, ki iščejo. Imamo pa tudi veliko žensk, ki so obupane v svojem odnosu in iščejo potešitev drugod. :)) Obupani se vedno najdejo med sabo, le da je vsak obupan na svoj način. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mi lahko nehaš že enkrat offtopičarit za ritjo? Odgovarjal sem avtorici. Tvoji monologi nikogar ne zanimajo.Če nimaš kaj konstruktivnega prispevat k izvornemu vprašanju teme, ti tud svinjat ni treba.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

V bistvu imaš v eni stvari prav, srednjih let sem. Zdolgočasena pa … najbrž ne, mislim, da še nisem bila. Osamljena.. en teden nazaj sva šla s partnerjem narazen. Tako podobna in po drugi strani tako nasprotje. Mislim, da še nisem osamljena, zaenkrat sem najbrž še na adrenalinu. Mogoče sem bolj pošteno lačna, jest pa še ne morem.

Mi je bilo pa luštno vidit, kdaj moški ponujajo in kdaj se vse konča :D. Meni se je zdelo,.. sarkastično smešno, no, mogoče sem pa izgubila smisel za humor.

En teden si samska, pa že iščeš novega tipa, na katerega bi se obesila. Praviš celo, da je lahko impotenten. Vse kaže, da si močno nesamostojna oseba, vajena imeti nonstop eno berglo ob sebi. Zdaj, ko je bergla šla, iščeš novo. Če povzamem, verjetno ena dokaj zatežena oseba, ki išče nekoga, ki se mu bo “dalo ukvarjat z njo”. To so v bistvu tvoje lastne besede.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

No no no, saj je napisala, da je na adrenalinu, ne sodi je prestrogo!

Pa zakaj tako premočrtno vzet njene besede “ukvarjati z mano in ž. problemi”? Verjetno ji je primanjkovalo pozornosti s partnerjeve strani in si ne želi nekoga, ki bi jo jemal z levo roko…

Po enem tednu samskosti? To so pijavke, samo stran od takih. Bi ji verjel, če bi napisala, da po mesecih ali letu samskosti želi nekoga ob sebi. Tako na silo iskanje novega pa kaže na močno čustveno nesamostojnost.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ma kdo pa po izgubi partnerja je “čustveno samostojen”?
Mogoče kak čustveni invalid? :/
Verjetno pričakuje, da bi ji bilo lažje z nekom, če ji bo v oporo, ne išče pa seks partnerja, zato je lahko tudi impotenten….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mogoče ne ravno pijavke, ampak nezmožne biti same, pa ne da ne bi zmogle, ampak si ne predstavljajo odraslega življenja brez partnerja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close