Tabletke ali kaj?
Ok, mogoče se mi obeta nova veza, zdaj pa sem v dilemi, kaj naj. Tabletk nikoli nisem jedla, tudi česar koli drugega ne obvladam/nimam, ker pač ni bilo potrebe, pa me zanima vaše mnenje. Je za začetek dovolj, da prakticirava le kondom ali zaščita ne bo povsem zanesljiva?? Predvsem me skrbi zaradi možnosti zanositve, ker zdrava sva oba, torej ne rabiva zaradi preprečitve kakšnih okužb. Ne bi pa se rada ves čas bala, da ne ‘staknem’ kakšnega trebuha.
Forum je zaprt za komentiranje.