Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek svojo težavico s problemom

svojo težavico s problemom

meni je kar nerodn, sexala nisem že skoraj 2 leti, zdaj se mi pa ponuja priložnost, da se dobim z enim tipom, hkrati pa ravno takrat pričakujem obisk menstruacije…

če to ni groza no…

Prestavi srečanje za en teden?

Res grozno in zdaj si pečena za naslednje dve leti.

Hvala, ker si nam zaupala:). Več sreče prihodnjič…

Ja, kdo ti je pa kriv, da se 2 leti ni nič dogajalo?? Malo se drugače k “delu” spravi pa zdaj ne bi bilo nobene groze, sicer pa vseeno fajn, da si nam to prišla pojamrat, da se vendarle zavem, da (poleg vseh ostalih) obstajajo še na svetu tudi banalno banalni problemi (s težavami).

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

hvala “znajdi se” dober predlog…

“goldfish” upam, da ne bom spet čakala dve leti:)

zmedeni samici pa bi rada samo to rekla: mah brez zveze…

lep avgust vsem…

Menstruacijo si prestavi, če ne gre drugače :).
Primulat Nor ali nekaj takega so tableti, ki jih recimo uporabiš, ko greš na dopust pa je menstruacija na vidiku. Če se za srečanje ne moreta dogovorit drugače, je tudi to rešitev. So pa na recept, ki ga dobiš pri ginekologu ali osebnem zdravniku.

ženska kot ženska. dve leti ne seksa in sedaj na prvem srečanju kar ponuja fuq in razširja noge že v naprej.

na prvem srečanju, te jaz ne bi niti hotel pokakavsa* tudi če mi jo serviraš na curac.


mogoče pa njo zanimajo tisti, ki bi jo želeli. Sicer pa ni napisala, da gre za prvo srečanje. Mirno kri.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti prvo srečanje izkoristi, da pride še do drugega srečanja in še kakšnega…. potem pa ne bo več M.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ampak dve leti je tako dooooolga doba…dobra si, da zdržiš:).

:))))

Japkica, odlično razmišljanje in lepo skrbiš za višanje natalitete:). Saj če pomislim…v kolikor se dva ujameta, se bosta še dobila…torej, bo teden spet naokoli:)). Jp, res je:). Razen…če je ta moški dobesedno z Marsa:).

:))))

Japkica, odlično razmišljanje in lepo skrbiš za višanje natalitete:). Saj če pomislim…v kolikor se dva ujameta, se bosta še dobila…torej, bo teden spet naokoli:)). Jp, res je:). Razen…če je ta moški dobesedno z Marsa:).[/quote]

Eeeeeee draga moja ribica si me pa čisto narobe prebrala. Nobene natalitete nisem imela v mislih. 🙂
Svetovala sem ji naj ne skoči že na prvem srečanju. Sem pač bolj zategla, kar se tiče tega. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica, saj vem…no, pol pa vzemi tako, da sem jst še dopolnila in v kolikor se bosta ujela, bo večkrat na poskok in morda za kakšnih 9 mesecev izostanek…:))

Se pa strinjam, da se na prvem srečanju ne skoči:). Saj ne da človek ne bi hotel, samo je več razlogov za proti…čisto strateške narave:)).

2 leti abstinence ni nobena doba za moje pojme oz če se vežem na predhodne poste – ko se dva dobita in pri tem imata jasno definiran point, čemu se dobita, potem ne vem zakaj bi se “držala” nazaj, če se hkrati zavedata, da drug od drugega ne želita nič drugega le zgolj zadovoljitev fiziološke potrebe. Sprašujem se pa, zakaj je potrebno to priti opisat na forum, za pogum ali zaradi kakšnih drugih zadržkov?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Meni sei pa zdi dve leti veliko in povsem razumem avtorico. In če si želi, zakaj pa ne. Si pač želi seksat in če smo že pri tem, ni napisala nič o tem s kom se sreča. Kaj če se sreča s fantom, ki je bil dve leti daleč v tujini?
Eni napišejo 1000 postov tu gor pa je še avtorica te teme eno napisala pa kaj?

japkica zagovarja metodo teči še en krog in se potem spotakniti :-))))))

Seved, ker če preihtro počepne, velja za lahko, če predolgo teče, ni rečeno, da bo ujeta :). Če pa se spotakneš je pa videt kot naključje 🙂

če nimaš drugih problemov pol si pa tudi ena srečnica

Hehehehe, no saj če pade v prvem krogu je itak vseeno, ko ravno rdeča barva prevladuje. Razbita kolena pa gor al dol. :))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Imela podobne probleme kot ti. Se zaposlila, koncala izobrazevanje ob delu. Faks tudi. In potem, ko je bilo najhujse mimo, se zacela sekirati zaradi istih zadev kot ostali pa se fer se mi ni zdelo, da me po vsem tistim čaka še to. Potem sem morala tako kot vsi uredit še vse te ostale stvari.

Good luck.

Imela podobne probleme kot ti. Se zaposlila, koncala izobrazevanje ob delu. Faks tudi. In potem, ko je bilo najhujse mimo, se zacela sekirati zaradi istih zadev kot ostali pa se fer se mi ni zdelo, da me po vsem tistim čaka še to. Potem sem morala tako kot vsi uredit še vse te ostale stvari.

Good luck.[/quote]

No, mogoče je, da sem zamešala nicke in to potem ni namenjeno tebi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close