Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek svetilka kot izum

svetilka kot izum

V Slovenskih novicah z dne 17.8.2013 je članek, da je mehanik iz Brazilije izumil način osvetljevanja s plastično plastenko, v katero nalije vodo in doda 2 zamaška belila.

Moč svetilke je do 60 vatov , odvisno od moči svetlobe na prostem.

Kaj je v belilu, da lahko sveti oz. katero belilo bi se dalo dobiti pri nas?

Tudi sveče bi lahko izdelovali na tak način. Bilo bi dosti manj odpada.

star štos … to se dela tudi z vodo in gospodinjskim oljem ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close