svetilka kot izum
V Slovenskih novicah z dne 17.8.2013 je članek, da je mehanik iz Brazilije izumil način osvetljevanja s plastično plastenko, v katero nalije vodo in doda 2 zamaška belila.
Moč svetilke je do 60 vatov , odvisno od moči svetlobe na prostem.
Kaj je v belilu, da lahko sveti oz. katero belilo bi se dalo dobiti pri nas?
Tudi sveče bi lahko izdelovali na tak način. Bilo bi dosti manj odpada.
Forum je zaprt za komentiranje.