študentska nalepka
Laura , študentje včasih ne naredijo letnika , ker živijo v težkih razmerah , fakulteta pa za to nima posluha . Včasih kljub silni želji zaradi takih ali drugačnih težav ne morejo skozi letnik. In taki kot si ti , jim mečejo kamne pod noge . Birokrati ki nevedo , da obstaja tudi želja po napredovanju a je včasih silom razmer le – ta nemogoča . Ja laura , še vedno trdim : hudobna si in žal mi je za to.
Aja Matej, tudi meni se ne zdi ravno prav, da se to počne, ker na tak način bi lahko vsak imel status še 10 let potem, ko je končal. Ne vidim fore, kako jim lahko Laura meče takim študentom polena pod noge, saj ni ona tista, ki odloča, kdo bo imel status in kdo ne (vsaj mislim, da ne dela na faxu). Mogoče res pretirava, ampak meni se vseeno zdiš bolj hudoben ti 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.