Stroški za garaźni prostor v bloku
Odgovor na objavo uporabnika
Najmo, 11.09.2025 ob 21:35
Najmo, 11.09.2025 ob 21:35
Za stroške lastnega parkirnega mesta v bloku v Kamniku, pred kratkim sem ga kupila, v karerem nimam stalnega naslova, plačujem stroške upravljalcu od 30 do 34 eur + 3 eur za sklad. To se mi zdi preveč. V bloku 4 ulice stran pa znanka plačuje le 3 do 5 evrov. Kakšna razlika! Koliko pa vi plačujete?
In upravnik je????
Forum je zaprt za komentiranje.