Splash › Forum › ‘Teorije zarote’ › Streljanje v moskvi Streljanje v moskvi Jaz766 23.03.2024 ob 20:50 zadnji odgovor 27.03.2024 ob 22:12 Zalostno in obsojam vsa teroristicna dejajnja, samo neda mi miru, ogledal sem si posnetke, streljajo mimo, v okna in v zrak, ne v ljudi in mam obcutek da je vse prevara, mogoce se motim. Upam kaj mislite Prijavi Janez Jabolko 24.03.2024 ob 23:45 zadnji odgovor 27.03.2024 ob 22:12 TUDI JAZ MISLIM ISTE MISLI! Prijavi Anonimno 6731 26.03.2024 ob 11:39 zadnji odgovor 27.03.2024 ob 22:12 Sambog ve, komu verjeti. Kako to da zmer obveščevalne vse skor vejo,preprečijo pa ne? Kakor imam preverjene podatke Mosad zmer vse ve. Prijavi Jaoooo 26.03.2024 ob 11:52 zadnji odgovor 27.03.2024 ob 22:12 A ti maš preverjene podatke??A si mogoče Glanzkopf ?? Prijavi Moskva z veliko začetnico 26.03.2024 ob 12:06 zadnji odgovor 27.03.2024 ob 22:12 Prijavi star dec 27.03.2024 ob 22:12 zadnji odgovor 27.03.2024 ob 22:12 Je napisal nekdo na hrvaškem spletu: Škoda, da ni več tistega čarovnika, pri katerem si vstopil čez vrata, odšel pa skozi dimnik… Ampak ta čarovnik ima dames naslednike. Države, ki imajo več atomskih bomb, kot Izrael… Bomo videli, kdo bo Hirošima 2 (je rekel slepec)… Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.