Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Strahopetec matjazko

Strahopetec matjazko

[img]http://www.animated-gifs.eu/emoticons/0055.gif[/img]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Mene ne zanima, kaj ti trdiš, mene zanima, kako ti živiš.

Torej na dan z besedo..[/quote]

Živim drugače, kot je živela moja mama. To zadošča.

Živiš drugače, kot je živel tvoj oče? Ni treba odgovoriti.[/quote]
Saj noben izmed nas ne živi tako, kot so živeli naši starši. Za računalnikom sediš, roke imaš na tipkovnici, pa na net si priklopljena. A tvoja mama je tudi visela na Monu, ko je bila tvojih let ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ohh veš da je prijeten fant itak,od kje pa ti to veš Lojzika iz Vukojebine al kaj si že Mirandula? Od kje si se pa ti vzela kar naenkrat da veš kako je on prijeten? Imaš 18 nikov in slina ti teče iz gobca od pocukranosti?

To ni dedc da veš! To je budalo od človeka ti pa jaz povem!

Tega osebka sem v prejšnjem komentarju izpustila iz copy-paste.

itak so Matjažko, Matkić, Pajkec, DoSadni tako enkratni in neponovljivi
da je prava nesreča, izguba, škoda medplanetarnih razsežnosti
da se jim je ponesrečilo biti tukaj in zdaj

[img]http://www.animated-gifs.eu/war-soldiers-5/0010.gif[/img]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj ne morem verjeti kaj grem odpret… lol

Dobil sem vtis, da gre za fanta, katerega prijaznost hvalijo vse stare tete iz soseske. Mlade pa gredo za vsak slucaj kar na drugo stran ulice, ce jim pride naproti. 🙂

matjazko, se naprej se hrabro bojuj :). Saj ne da bi kogar koli favorizirala, eni znajo spretno z besdami, drugi ne, se pa vedno postavim na stran zatiranih :). Ne razumem, CEMU bi v tej virtuali kdor koli kar koli razlagal o svojem zivljenju.

Saj smo od moškega dela scene že marsikaj doživeli, ampak tisto je bilo največkrat brezvezno žaljenje in podjebavanje zaradi filanja ega in petelinjenja kdo neki je prvi in največji na kupu gnoja imenovanem MON … tale udar z ženske strani mi pa deluje veliko bolj iz srca, direktno in iskreno … ji je pač tip šel preko vsega še znosnega in sprejemljivega …

12 points +

Wishyou tudi tokrat virtuala tko ali drugače.Tvoje mnenje si štejem v veliko čast.Spoštovanje torej.

Teta Mišonka, z vsem spoštovanjem! :))) Z manj vulgarnosti boste ostali dlje lepi in sveži, saj vam povišan krvni tlak po nepotrebnem napenja obrazne kapilarice, ki oskrbujejo vaša zdrava rdeča lička s svežo krvjo, po kateri se verjetno pretaka tudi nikotin in kakšna kapljica rujnega. 🙂 Opažam pa, da uporaba gostilniškega leposlovja predvsem pri ženskah izrazito vpliva na njihovo znanjost, saj pospešuje pokanje žilic, poveča uplahlost in pokritost obraza s starostnimi gubicami, vsaka nova brazdica se zariše na obrazu za en prostaški obraz in razgreto kri. Tako da ne vem, verjetno presegate 90 let? :))

V boju do konca, na življenje ali virtualno smrt le, kajti če si ti z mano in me bodriš v teh težkih časih, je zmaga na moji strani! 😀

Čat je postal burka zaradi nemoderiranja, natančneje kot poligon za izživljanje določenih “neposrečenih osebkov”, tako ga tudi jemljem – torej kot komedijo zmešnjav in cirkuškimi predstavami Sadnega in še par oseb. :))) Pravzaprav mi je zabavno, sicer ne bi sodeloval v ogledu predstave burkežev, ki so na nek način žalostne figure, kar priča izjemno nezrelo in agresivno obnašanje, pravzaprav žalostno, da 25-letniki (pa še tudi kakšne “staroste” se najdejo, če pogledamo odzive 😉 ) obiskujejo forum le z enim namenom – za izživljanje očitno nekih frustracij in osebnega nezadovoljstva, kot pa da bi raje tam radostno punce preganjali ali igrali šah :)), čeprav na vsakem koraku poudarjajo, da imajo neverjeten smisel za humor. . 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Teta ti je mater ti je jasno to?
Ne konzumiram nikotina,alkohol popijem za novo leto,Božič in kakšen rojstni dan budalo primitivno.Ne moreš z menoj,ker si preplitek ti je jasno? Ne maram zahrbtnih ljudi,ne maram hinavščine tvojega kova in te živega ne prenesem.Jasno to ?

Glede na obnašanje kažete, kot da imate danes že precej pod kapo. No , ampak to ni moja stvar. ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Seveda ni!!!

Misonkka, lepo prosim – danes ne sedati za volan. :)))

No evo.Uspela si me nasmejati.Lepa hvala Antilopa.

Ja, ne vem, kako močne luči imaš na avtu, da ne boš antilopo povozila, če bo skočila čez cesto. :))))

Ona bi rada mene povaljala, Antilope ste prehitre, ampak kaj, ko menda vozi pod vplivom in se komaj drži ceste. hehe 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bog ne dej,verjetn bi te kar notri povabila in greve na jegra:)) Bom zamežala in ga ruknila haha

Bog ne dej,verjetn bi te kar notri povabila in greve na jegra:)) Bom zamežala in ga ruknila haha[/quote]

Misonkka, dokler zapeljujem m111-čija moram biti trezna. :))))

@ Matjazko

Če bi se ti resnično zabaval tu med nami, tako kot si že sam povedal zgoraj, potem bi definitivno manj energije / truda vložil v te tvoje prizadete prispevke. Tako se pa na vso moč trudiš kako bi nas ponižal in nas spravil v slabo voljo. Ti tvoji dolgi prispevki na meni, pa upam, da na drugih tudi, nimajo nobenega efekta. Tako sem samo še bolj prepričan v to, da nisi tak za kakršnega se izdajaš. Fant, ti si tok fake, da te še lastna mama ne prepozna več.

Pa prostaško izražanje gor ali dol, vseeno bolje nekomu direkt v faco povedat kaj mu gre, kot pa ovinkarit in se delat prijaznega, tako kot to počnejo pussyke nesamozavestne. Tako da v tem primeru se pridružujem komentarju Missonke. Bod dec pa sprejmi povabilo Spiderja, ko te je povabil, da se dobita v živo, kaj se skrivaš tu za računalnikom, kot nek pubertetnik. Kaj te je strah, da boš dobil po pi*ki ? 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

pa daj Antilopa pismo,kaj ga misliš 18 let zapeljevat? V tem času bi Brada Pitta na kolena spravila madonca,a si ženska al nisi??!!

TO ,to, punce, kar pišite, napolnite mojo temo. :))) V čast mi je, škoda le, da se mora spomniti moški, da mi napiše rubriko s posvetilom. :)) Antilopa, ni bilo poguma, menda tudi nisi strahopetna? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Itak da ga je to strah….

Jaz vem da noben izmed teh ki nam pametujejo v živo nebi bli pol tolko pametni kot so tukaj pred zanko anonimnosti in fizične razdalje… v živo bi bli vsi pičkice…. Jaz verjamem da bi mi prej upala Bikini tak povedat kot mi pove tu na MoNu kot pa matjazko ali Marko….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Sadni, v tvoji družbi se nihče ne zabava, tako ne na forumu, kakor tudi ne v realnosti, če se obnašaš tako otročje kot tu, razen če se družiš z veliko mlajšimi fantki. Enako tudi ženskam niso zanimivi otročji fantje, kar si že ugotovil sam, ko si se jezil na bivšo, da je to njena krivda, da te je zapustila. Dekleta se prej zresnijo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sadni, v tvoji družbi se nihče ne zabava, tako ne na forumu, kakor tudi ne v realnosti, če se obnašaš tako otročje kot tu, razen če se družiš z veliko mlajšimi fantki. Enako tudi ženskam niso zanimivi otročji fantje, kar si že ugotovil sam, ko si se jezil na bivšo, da je to njena krivda, da te je zapustila. Dekleta se prej zresnijo.[/quote]

kak ne jaz se zabavam ob njegovem pisanju pa sem starejši od njega…. :))))))))

Ja in fora ho ho ho ti si pa itak na nivoju 15 letnika ostal… nebo vžgala sori…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close