Štipendija za protiuslugo
A že dolgo nisi dobila?
Se opravičujem, pozabil sem napisati – štipendije??? :D[/quote]
Še nikoli…. :)[/quote]
Joj, že skleroza ali kaj? Saj si pa v najlepših letih, pa tako pozabljaš. 🙂
Morebiti bi jih bilo vredno kar nekaj pozabiti, a ne? Moški = težave… 😉
@matjaži, si zopet skrenil s teme… pa kaj jaz tako nerazumljivo pišem? :))
p.s.
Prvega nikoli ne pozabiš.:))))
A bi se tepel? Zaradi mene lahko prideš tudi skupaj s Hobbsom, da se ne boš polulal? 😀
[img]http://4.bp.blogspot.com/-pYc6lCjEOhI/T32GLVUgurI/AAAAAAAAMpM/c8Lx0zJo7xQ/s320/calvin+and+hobbes.jpg[/img][/quote]
Matjažko, glede na to, da se ne kažeš v javnosti in se izogibaš srečanjem, ni nevarnosti, da bi se kdo ustrašil pretepa s tabo. Drugače pa tipkanje po tipkovnici in premikanje šahovskih figur ne ustvarja mišic. :)))
Južno od Kolpe pravijo določenim tipom žensk “sponzoruše”. Kakšen bi bil primeren slovenski izraz za moškega?
Antilopa, ženske cenijo druge moje kvalitete. ;)))
Sponzorji? 😀 Na obeh straneh Kolpe pa menda pravijo takim ženskam ljubosumnice ;), če moški drugim ženskam namenijo komplimente, pa jim zavidajo. :)) Bibitka, sedaj bom te tako prehvalil in zasipal s komplimenti ter objemi, da bodo antilope menjale barvo na zeleno, tako bodo s kamuflažno barvo bolj varne v visoki zeleni travi pred zverinami. 😀
Forum je zaprt za komentiranje.