Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Število otrok, ki je primerno dohodkom

Število otrok, ki je primerno dohodkom

Punci sta naredili splav, ker si ti tako želel? A ti nas zafrkavaš? Kakšni/kateri punci bi pa to naredili?

Punci sta naredili splav, ker si ti tako želel? A ti nas zafrkavaš? Kakšni/kateri punci bi pa to naredili?[/quote]

Vsaka normalna, ko ugotovi, da je njena igra in potikanje otroka naletelo na neplodna tla….. ali to, ali pa pac zivljenje na dnu sociale – kajti jaz sem obema lepo povedal, da mene to ne zanima, da tega ne sprejmem, in da bo vsekakor konec lepega prestižnega življenja – in objasnil sem jima, kaj jih čaka, ko bosta same z otrokom…..

pol pa razuma naredi svoje – plan je bil pa, da pač nekako mene ujameta….

sedaj se mi to ne more več zgoditi – sem imel vazektomijo – v Sloveniji je nisem moral dobiti, pa sem to v tujini uredil

Saj se hecaš a ne m37?
Ženska bi zato zanosila, da bi tipa ujagala?
Kaj takega pa še ne.
Tako neumnih pa ni.
Drugače pa čez 20 let boš teko kako 21 letnico ujagal pa ne zato, ker jih ne bi bilo, ampak zato, ker boš prestar :).

M37 škoda, da sta naredili splav.
Čez 21 let bi bili (če bi bili hčeri) ravno godni za prpuščat.….. :/
Sam sebi si uničil biznis…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Normalno, da so. Saj ni treba bit neumen, dost je bit naiven, obupan, pohlepen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iz obupa rodiš otroka?
Iz pohlepa rodiš otroka?

Tle pa tako pišeš,da ti vsko po 21 let podreš al prepuščaš.Kolk si jih pa že oplodil????


Iz pohlepa po denarju recimo. M37 pravi, da je premožen. Iz pohlepa po denarju si domišlja, da bo tipa obdržala, če mu naredi otroka ali pa da bo dobivala preživnino. Isto lahko naredi iz obupa.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, to ni iz pohlepa, kar pišeš, ampak iz neumnosti. Samo neumna ženska lahko pride do takega neumnega sklepa.

Tle pa tako pišeš,da ti vsko po 21 let podreš al prepuščaš.Kolk si jih pa že oplodil????[/quote]Ne jaz ne pišem tako, ti si se s tem hvalil in da se razgleduješ po peskovnikih kaj bo iz njih zraslo. Po tem lahko sklepam, da se ne bi niti lastne hčere branil…… :/
Če le ne bi preveč ličila nate…….cccccccccc

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tle pa tako pišeš,da ti vsko po 21 let podreš al prepuščaš.Kolk si jih pa že oplodil????[/quote]Ne jaz ne pišem tako, ti si se s tem hvalil in da se razgleduješ po peskovnikih kaj bo iz njih zraslo. Po tem lahko sklepam, da se ne bi niti lastne hčere branil…… :/
Če le ne bi preveč ličila nate…….cccccccccc[/quote]Jaz nimam hčer ti pa baje da no in potem takem lahko jaz sklepam,da se ti lastne hčere ne braniš….o bžeca….


Kaj pa bi bilo iz pohlepa po tvoje? Pohlep pač človeku zamegli razum, zato se zdi, da ravna, kot da je neumen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pohlep in imeti otroka ne gre ravno skupaj.
Če imaš otroka pomeni veliko stroškov, veliko časa namenjenega otroku, namesto sebi.
Jaz zato nimam otrok, ker sem pohlepna :). Ker hočem denar zase, ker hočem čas zase.

Pohlep je pridobiti si denar na nepošten način. To je pohlep. In ženska, ki si želi otroka z nekom, ki je jasno povedal, da si tega naj ne dovoli, je zelo vejetno pohlepna. Posebej, če je ta moški premožen.
Ti si kvečjemu varčna, ne pohlepna. Pohlepna bi bila, če bi otroka imela in mu ne bi privoščila novih oblek recimo, kljub temu, da denar zanje imaš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne jaz ne pišem tako, ti si se s tem hvalil in da se razgleduješ po peskovnikih kaj bo iz njih zraslo. Po tem lahko sklepam, da se ne bi niti lastne hčere branil…… :/
Če le ne bi preveč ličila nate…….cccccccccc[/quote]Jaz nimam hčer ti pa baje da no in potem takem lahko jaz sklepam,da se ti lastne hčere ne braniš….o bžeca….[/quote]Pa ne samo eno 😉

Tvoje sklepanje je pa na stopnji…. ma sploh še ni na nobeni stopnji…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jaz nimam hčer ti pa baje da no in potem takem lahko jaz sklepam,da se ti lastne hčere ne braniš….o bžeca….[/quote]Pa ne samo eno 😉

Tvoje sklepanje je pa na stopnji…. ma sploh še ni na nobeni stopnji…. ;)[/quote]Ne ampak na obratih ti tak ne zmoreš men niti do kolen nesegaš….

Pa ne samo eno 😉

Tvoje sklepanje je pa na stopnji…. ma sploh še ni na nobeni stopnji…. ;)[/quote]Ne ampak na obratih ti tak ne zmoreš men niti do kolen nesegaš….[/quote]Ne bi jaz po tvojih kolenih segal…. nč bat 😉 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ljudje smo nagnjeni k temu, da iščemo dobre razloge za svoja dejanja.
In to velja za tiste, ki jih imajo in za tiste, ki jih nimajo. vsak išče in zagovarja svoja stališča in dobre razloge za stanje v katerem se je znašel.
Le neka splošna pravila, ki jih je družba postavila, potem odločijo o tem, kaj je normalno in kaj ne.

Zato se glede otrok lahko hvalijo tisti, ki jih imajo in tisti, ki jih nimajo. Tisti, ki jih nimajo se zgovarjajo na svobodo, da imajo več časa zase….Čeprav imeti otroke prav tako pomeni biti svoboden, če smo si jih lahko privoščili ter želeli.
Zato tisti, ki nima otrok še ni zaradi tega svobodnejši. Lahko je še manj, če si jih želi, pa jih ne more imeti..Ali pa jih zaradi lastnih travm noče, ker bi otrok starša postavil pred dejstva in soočil z bolečino, ki jo starš nosi v sebi.


To je kraja, čeprav je v ozadju pohlep.
Če si pohlepen, si lahko denar pridobiš tudi na pošten način.


Ta želja po ukinitvi izhaja le iz nevoščljivosti in žlehtnobe.
Seveda se ljudje ne zavedajo, se nam nam vse prej ali slej vrne…Če v družbo posejemo sovraštvo, bomo prej ali slej tudi sami deležni posledic oziroma reakcije.

Treba se je vprašati, kdo nas je prepričal, da tako razmišljamo in komu sledimo s svojim delovanjem. Družbena mnenja in zakone kreirajo sebični in pohlepni ljudje in če sledimo, bomo le potencirali njihovo delovanje…Pa čeprav nam posledice ne bodo všeč…

Avtorici,ki se briga za druge starše z veliko otroki.Tudi tebi so drugi plačevali,da si hodila v javne šole,faks,k zdravniku,ko boš pa v penziji,bodo pa Naši otroci plačevali penzijo oziroma prispevke zate.Ti boš,pa verjetno teta,saj si zračunala ,da so otroci strošek staršev,oziroma države…..????

Nažalost je mnogo takih žensk, ki neplanirano zanosijo – ne vedno iz pohlepa – ogromno tudi takih, ki jih je pač strah, da bodo izgubile partnerja, ko se jih bo le-ta naveličal…. pa mislijo, da če bo otrok, da bo drugače…

nekoč je to verjetno tudi bilo tako, vpliv cerkve itd… dandanes je pa to drugače…. če se moški svoje partnerke naveliča, pač gre – otroci gor ali pa dol, ne igra nobene vloge…… verjetnost, da se bo partnerke naveličal, je pa precej večja, če je otrok….. realno gledano: ženska bo imela telesne posledice poroda, bo dostikrat izčrpana in posledično tečna…. pa še marsikaj bi se lahko naštelo.

Nažalost je mnogo takih žensk, ki neplanirano zanosijo – ne vedno iz pohlepa – ogromno tudi takih, ki jih je pač strah, da bodo izgubile partnerja, ko se jih bo le-ta naveličal…. pa mislijo, da če bo otrok, da bo drugače…

nekoč je to verjetno tudi bilo tako, vpliv cerkve itd… dandanes je pa to drugače…. če se moški svoje partnerke naveliča, pač gre – otroci gor ali pa dol, ne igra nobene vloge…… verjetnost, da se bo partnerke naveličal, je pa precej večja, če je otrok….. realno gledano: ženska bo imela telesne posledice poroda, bo dostikrat izčrpana in posledično tečna…. pa še marsikaj bi se lahko naštelo.[/quote]

Daj ne pretiravaj o stanju in (ne)lepoti žensk po porodu. Danesih je mnogo (ne vse, ampak mnogo), ki so v formi kaj kmalu po porodu in tako postavne, da jih vikaš. Ta stereotip o grdih poporodnicah je morda veljal včasih, zdaj pa že dolgo ne več. Mnoge izgledajo bolje od marsikatere 20-letnice, ki še ni rodila.

To je pa bila najbolj fer odločitev, kar se tiče žensk in zanositev, kar si jih lahko naredil. Ne vem sicer zakaj, ampak …

Kar se pa tiče nagovarjanja… upam da vseeno ni šlo za nagovarjanje v smislu pritiska na njih. Ker če je šlo, si po mojem prepričanju naredil dva zločina: enega zaradi pritiska / prisile do nje, da naredi splav, in en zločin, ki je pa še hujši, da se razvijajočemu bitju odvzame najbolj osnovna pravica, pravica do življenja… – to je pa umor. Tudi če ne umor po zakonu, pa vsekakor umor po moralno etičnih normah.

It, ko se gre človek take igrice, kjer mu je pomemben le lasten užitek, mu je bolj malo mar za te “umore”. Ljudje postajajo vedno bolj potrošniški material in vedno manj čuteča živa bitja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close