Ste vremenski tip človeka? Kaj počnete v pustem dnevu?
Vas tale nikakav siv deževni dan kaj polenjuje, depresira, ubija vašo ustvarjalnost? Nism lih vremenski tip, ampak tak dan (nizka oblačnost) pa zna iz mene povleč same “vegi” občutke.
Blek. Grem pod tuš in potem na večerjo z družbo. Če te “obveznosti” ne bi bilo, bi se zavlekla pod kovter, kaj brala ali gledala movie.
Kako si vi zapolnite take puste dneve?
Jaz imam rada dež, verjetno zato, ker se je fajn zavleči v posteljo in imeti razlog, da ne moreš početi ničesar pametnega. Tu zdaj sije sonce in bom šla malo ven. Toliko da veste, da imam lajf še izven interneta 🙂 🙂
Pa hvala za informacijo, da je v lj slabo vreme. ccc 🙂 :))))
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.