Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ste vremenski tip človeka? Kaj počnete v pustem dnevu?

Ste vremenski tip človeka? Kaj počnete v pustem dnevu?

Vas tale nikakav siv deževni dan kaj polenjuje, depresira, ubija vašo ustvarjalnost? Nism lih vremenski tip, ampak tak dan (nizka oblačnost) pa zna iz mene povleč same “vegi” občutke.

Blek. Grem pod tuš in potem na večerjo z družbo. Če te “obveznosti” ne bi bilo, bi se zavlekla pod kovter, kaj brala ali gledala movie.

Kako si vi zapolnite take puste dneve?

Bluzim po internetu…:)

Sem pa danes že bil zunaj…Generalno pospravil klet….Mogoče bom celo pomil posodo…:)


Kaj pomeni “vegi” občutke ? Se ti lušta po vegetarijanskih hrenovkah ? :))

Pri nas pa (še) ne dežuje….

Jaz imam rada dež, verjetno zato, ker se je fajn zavleči v posteljo in imeti razlog, da ne moreš početi ničesar pametnega. Tu zdaj sije sonce in bom šla malo ven. Toliko da veste, da imam lajf še izven interneta 🙂 🙂
Pa hvala za informacijo, da je v lj slabo vreme. ccc 🙂 :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

hehe, ne, vegi občutke – vegetiranje, rastlinca, za en kuhc skratka 🙂

Ja, v lj je scalo, na Gorenjskem koncu pa sijalo sonce, narobe svet. No vidiš, katenjka, zdaj si pa mogla še migat, jaz sem mela vsaj izgovor 😀

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close